Herečka Kristína Tormová išla "donaha": Takto vyzerám naozaj! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Herečka Kristína Tormová išla "donaha": Takto vyzerám naozaj!

Kristína Tormová
Kristína Tormová
Zdroj: Instagram KT
06.12.2018 09:00

BRATISLAVA - Odhodila pozlátko a aha! Kristína Tormová (36) sa rozhodla pre naozaj odvážny krok. Fanúšikom ukázala, ako vyzerá v reálnom živote.


Kristína Tormová je známa predovšetkým ako herečka a moderátorka. Okrem toho s prehľadom stíha aj rolu matky a doma sa venuje svojim dvojičkám Matilde a Ele (5). No a skúsenosti má aj s úlohou modelky. A aj v tomto období absolvovala niekoľko predvianočných fotení. O herečku sa postaral tím profesionálov a je to vidieť. Na fotkách vyzerá dokonale upravená.

Kristína si však uvedomuje, koľko námahy stojí za dokonalým vzhľadom fotiek z časopisov a médií, a aký tlak podobné obrázky vytvárajú na bežné ženy. Asi aj preto sa rozhodla pre odvážny krok. Na svojej sociálnej sieti sa síce pochválila nablýskanými fotografiami od profesionálov, no vzápätí pridala aj foto vlastnej výroby. Vlasy v nedbalom rýchlom drdole, nenápadná blúzka, tvár úplne bez mejkapu, ale stále s úsmevom.

Herečka Kristína Tormová išla
Herečka Kristína Tormová išla
Zdroj: Instagram KT

„... a toto je naozaj..." priznala bez rozpakov herečka, ktorej teda nechýba odvaha ani zmysel pre humor. Ženám tak poslala jasný odkaz, že nie všetko, čo vidia v časopisoch a televízii, je skutočné a aj známe tváre sú v súkromí obyčajní ľudia z mäsa a kostí.

Páči sa vám Kristína Tormová aj bez mejkapu?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1181Galéria

Kristína Tormová Nahá pleť a vlasy V súkromí je matkou Herečka absolvovala niekoľko predvianočných Na fotkách je krásne

Nástroje k článku


ZDROJ: bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články