Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Tehotná Kristína Tormová zaexperimentovala: Radikálna ZMENA imidžu!

Kristína Tormová radikálne zmenila imidž.
Kristína Tormová radikálne zmenila imidž.
14.03.2019 13:00

BRATISLAVA - Kristína Tormová (35) prežíva jedno z najšťastnejších období svojho života. Minulý rok sa vydala a vo februári prezradila, že sa jej rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Nová životná situácia ju zrejme doviedla aj k novému imidžu. Aktuálne je z nej totiž blondínka!


Kristína Tormová sa radikálnou zmenou imidžu pochválila na sociálnej sieti Instagram. A ako už u nej býva zvykom, svoje rozhodnutie okomentovala skutočne nápadito a s poriadnou dávkou humoru. Vraj chcela byť pôvodne policajtkou, no keďže nespravila testy, rozhodla sa pre odfarbenie vlasov.

„To viete... Ako tak tehotnejúc dementiem, uvážila som, že by som k tomu mala byť buď blondína alebo policajtka. Rozhodla som sa pre policajtku, ale neprešla som záverečnými testami. Všade mi vyšli dve čiarky a to vraj nebola správna odpoveď. Tak som sa dala na blond. Koniec príbehu,“ napísala k fotke svojej novej hrivy budúca mamička. No čo poviete, pristane jej to?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kristína Tormová radikálne zmenila Kristína Tormová radikálne zmenila Kristína Tormová v poslednom Kristína Tormová sa čoskoro

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Instagram K.T.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články