Šokujúce odhalenie o sexi markizáčke: Fyzické útoky na priateľa... Blondínka prehovorila! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Šokujúce odhalenie o sexi markizáčke: Fyzické útoky na priateľa... Blondínka prehovorila!

Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová
Zdroj: TV MARKÍZA
03.02.2019 13:00

BRATISLAVA - Krásna Lucia Mokráňová (27) má v poslednej dobe naozaj vyťažený diár. Ako priznala, patrí k ľuďom, ktorí jednoducho nevedia oddychovať a ak nemá deň vyplnený množstvom aktivít, cíti sa nesvoja. Na spoločné chvíle s priateľom jej tak nezostáva priveľa času. Keď sú však spolu, romantika sa veľakrát nekoná. A keď je blond fitneska nespokojná, dá to partnerovi poriadne pocítiť.


Nie je žiadnym tajomstvom, že Lucia prepadla životu v posilňovni. Cvičenie a starostlivosť o telo sa stali jej každodenným chlebíčkom a sexi blondínka dnes nielenže sama trénuje svojich zverencov, ale dokonca sa pohrávala aj s myšlienkou založiť si vlastné fitnescentrum. Celý deň však cvičením nestrávi. Okrem tréningov má totiž množstvo ďalších aktivít a rozlietaná je niekedy aj celý deň. „Keď mám mať voľno, ja neviem oddychovať. Neviem, či je to dobre alebo zle, ale ja mám rada, keď mám plné diáre,“ prezradila sympatická trénerka.

Koho to však neteší, je Luciin priateľ, ktorý sa vždy snaží blondínku trochu spomaliť a dopriať jej oddych v aktívnej forme. Najnovšie sa začali venovať boxu a Lucia priznáva, že to občas od priateľa schytá. Samozrejme, v rámci tréningu. Jedným dychom však dodáva, že mu nezostáva nič dlžná a svojej polovičke sa neštíti pohroziť aj nejakým tým úderom. „Vždy keď ma naštve, tak si dám rukavice, že: Teraz ti to spočítam. Teraz keď bude doma nejaký problém, tak to raz - dva vyriešim.“ Exfarmárka to, samozrejme, udržiava v rámci športu a srandy, takže úrazy u nich doma nehrozia.

Ak chcete vedieť, čo okrem cvičenia vypĺňa Luciin čas, pozrite si náš videorozhovor.

Venujete sa aj vy nejakému športu?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 499Galéria

Lucia Mokráňová S priateľom si veľakrát Lucia Mokráňová na párty Lucia sa venuje fitness Lucia Mokráňová nevie oddychovať. Lucia Mokráňová nezaháľa ani

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Ján Zemiar, Markíza, Instagram L.M.,
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články