°C

Nedeľa, 12. júl 2020. Meniny má Nina, zajtra Margita.

Nový pár v slovenskom šoubiznise? Herecký sexsymbol vraj randí so známou speváčkou!

Juraj Bača
Juraj Bača
Zdroj: Jan Zemiar
01.02.2019 05:45

BRATISLAVA - Uplynulo už takmer 12 mesiacov, odkedy na verejnosti prasklo tajomstvo, že dlhoročný partneri Dominika Richterová a Juraj Bača sa rozišli. Ani o jednom z hercov sa odvtedy nešuškalo, že by si za svojho ex našli niekoho iného. Až doteraz. Hviezda markizáckeho seriálu Rex vraj randí so známou speváčkou!


O charizmatického Juraja iste po rozchode prejavilo záujem množstvo žien, no nie je žiadnym tajomstvom, že pre jeho pracovnú vyťaženosť veľa príležitostí na zoznamovanie nemá. Pokiaľ nenakrúca, nekoncertuje alebo sa nevenuje rôznym charitatívnym činnostiam, voľný čas sa snaží tráviť v kruhu svojich najbližších.

Juraj Bača má údajne novú priateľku. Jeho partnerkou má byť istá slovenská speváčka.
Nový pár v slovenskom
Zdroj: Twitter.com/NOVÝ ČAS PRE ŽENY

Zrejme aj to je dôvod, prečo ho život údajne zviedol do náručia kolegyne zo šoubiznisu. Do redakcie sa nám dostala informácia, že Juraj by mal randiť so známou slovenskou speváčkou. Náš zdroj ale nechcel uviesť meno konkrétnej hudobníčky.

S otázkou, či je táto informácia pravdivá, sme, samozrejme, kontaktovali aj herca. Ten sa však k tejto situácii vyjadriť nechcel. „Prepáčte, ale k svojmu súkromiu sa vôbec nebudem vyjadrovať,“ povedal nám Juraj neurčito. To, či je po jeho boku skutočne nová žena, sa teda zrejme dozvieme až časom...

Myslíte si, že má Juraj naozaj nový vzťah?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 527Galéria

Juraj Bača Juraj Bača má údajne Juraj Bača Juraj Bača sa už

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Ján Zemiar, Film Amnestie

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články