°C

Štvrtok, 16. júl 2020. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Martausová a Bača päť dní po prevalení romániku: Sima mala veľký deň... Juraj sa skrýval!

Sima Martausová
Sima Martausová
Zdroj: Vlado Anjel
13.02.2019 05:45

BRATISLAVA - Charizmatická textárka a speváčka Sima Martausová (31) si vydobyla pevné miesto na slovenskej hudobnej scéne. Najnovšie uviedla do života svoj v poradí už šiesty album. Na túto príležitosť si vybrala základňu SĽUKu a na komornú oslavu pozvala najmä svojich priateľov, rodinu a blízkych spolupracovníkov. Jej nová láska, herec Juraj Bača (31), sa však v tento veľký deň po jej boku neobjavil.


Začiatkom mesiaca sme priniesli informácie o tom, že slovenský herec Juraj Bača je po dlhšom čase opäť zadaný a jeho vyvolenou je ďalšia šoubiznisová kolegyňa. Románik sa nakoniec prevalil a podľa dobre informovaného zdroja sexi herec randí s krehkou speváčkou Simou Martausovou.

Práve Sima v pondelok predstavila svoj nový album Len tak sa stíšim, ktorý je už šiestym na jej konte. V budove SĽUKu v bratislavských Rusovciach odohrala krátky minikoncert, po ktorom album uviedla do života. To všetko za podpory svojich priateľov a hudobných kolegov. A aj keď na komornej oslave Juraj Bača chýbal, Sima počas koncertu doslova žiarila a rozdávala úsmevy na všetky strany. Môže za to práve jej nová láska? To zaujímalo nejedného z prítomných.

Martausová a Bača päť
Zdroj: Vlado Anjel

Speváčka je však známa tým, že o svojom súkromí verejne nehovorí a tejto zásady sa v posledných dňoch drží ešte prísnejšie. „Ďakujem veľmi pekne za otázku, ale nezodpoviem nič," zatĺkala s úsmevom Sima. Jej reakcia na konci videa vás však pobaví. Dôvod, prečo herec svoju partnerku na krst podporiť neprišiel, je pravdepodobne aj snaha vyhnúť sa zvedavým otázkam a čerstvú lásku si v týchto chvíľach ešte užívať v súkromí.

Martausová a Bača päť
Zdroj: Twitter.com/NOVÝ ČAS PRE ŽENY

Čo ešte speváčka prezradila, to sa dozviete v našom video rozhovore vyššie.

Páči sa vám tvorba SImy Martausovej?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 6408Galéria

Sima Martausová Sima Martausová počas večera Novým partnerom Simy Martausovej Herec o vzťahu takisto Na oslave krstu nového Sima Martausová odohrala niekoľko

Nástroje k článkuZDROJ: beeFOTO a
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články