°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Radikálna ZMENA imidžu: Christová išla na blond!

Ivana Christová a Daniela Christová
Ivana Christová a Daniela Christová
Zdroj: Instagram I.CH.
17.01.2019 13:30

BRATISLAVA - S novým rokom prichádzajú zmeny a výnimkou nie sú ani známe tváre. Radikálnu premenu podstúpila aj dcéra missky Ivany Christovej (48), vizážistka Daniela Christová (25). Hoci sa doteraz pýšila krásnou gaštanovou hrivou, tá je minulosťou. Kráska totiž siahla po blond farbe!


Nielen Ivana Christová, ale aj jej dcéra Daniela dostali do vienka krásu a tiež nadanie v oblasti vizážistiky. Dievča sa vydalo v šľapajach svojej matky a Daniela sa tiež začala venovať zlepšovaniu a skrášľovaniu pleti. 

Tentoraz sa však vizážistka nechala sama skrášliť a vložila sa do rúk odborníkov, ktorí jej pomohli so zmenou farby vlasov. Hoci mladej kráske s exotickým nádychom hnedé vlasy mimoriadne pristali, rozhodla sa pre radikálnu premenu a zvolila blond odtieň. „Včera sme to opäť trošku presvetlili," napísala k príbehu na Instagrame. Hnedá či blonďavá, Daniela stále vyzerá skvele!

Daniela vymenila hnedú farbu za blonďavú.
Radikálna ZMENA imidžu: Christová
Zdroj: Instagram D.CH.

Páči sa vám Daniela viac ako blond alebo brunetka?

Blond

351

Brunetka

1645

Počet hlasov: 1996


Galéria

Ivana Christová a Daniela Daniela vymenila hnedú farbu Daniela je dlhodobo šťastná Hnedá hriva je už Daniela zvolila blond odtieň.

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram D.CH./I.CH.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články