Koleník prehovoril o minulosti: Týmto sa kedysi živil... Fúúúha, TOTO naozaj? | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Koleník prehovoril o minulosti: Týmto sa kedysi živil... Fúúúha, TOTO naozaj?

Ján Koleník
Ján Koleník
Zdroj: Vlado Anjel
17.12.2018 13:30

BRATISLAVA - Janko Koleník (39) je špičkový herec, ktorý je doma ako na divadelných doskách, tak aj pred televíznymi kamerami. Po rokoch, odkedy sa tejto profesii venuje, je až ťažko uveriť, že kedysi sa živil ako "bežní ľudia". Neuveríte, čomu sa venoval!


Aj napriek tomu, že dnes Janko patrí k najväčším hereckým hviezdam na Slovensku a úspechy žne aj v susednom Česku, pred rokmi si aj on vyskúšal o niečo bežnejšie povolania. „Predával som zmrzlinu na takom autíčku, čo chodilo po sídliskách a zvonilo na ľudí,“ priznal pre markiza.sk Koleník, ktorého neobišla ani bežná študentská brigáda.

Herec si privyrábal v známej sieti reštaurácií s rýchlym občerstvením, kde dodnes pracuje množstvo študentov. „Predával som aj v známej fastfoodovej reštaurácii, čo má ten žltý znak. Tam som si zarábal celé leto, ešte predtým, ako som išiel do Bratislavy na vysokú školu,“ zaspomínal si a prezradil aj to, do čoho investoval svoje prvé zarobené peniaze.

Janko Koleník sa môže pochváliť mimoriadne úspešnou hereckou kariérou. Kedysi sa však živil ako predavač zmrzliny a pracoval aj v známom fastfoode.
Koleník prehovoril o minulosti:
Zdroj: TV JOJ

„Za prvú výplatu som si kúpil koženú bundu, ktorú mi hneď v tej novej škole aj ukradli,“ prezradil Janko s úsmevom, hoci v tom čase ho tento incident určite poriadne zamrzel. Nuž, možno aj tieto pracovné skúsenosti sú dôvodom, prečo sa Koleník aj napriek úspechom drží nohami na zemi a je známy svojou obrovskou pokorou a dobrosrdečnosťou.

Prekvapilo vás, že Janko Koleník kedysi pracoval v rýchlom občerstvení?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1115Galéria

Ján Koleník Janko Koleník sa môže Janko Koleník aktuálne hviezdi Janko Koleník aktuálne hviezdi

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články