°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Najintímnejšie scény Koleníka z Oteckov: Takto sa hral s nahými prsiami kolegyne... Uff, a jej manžel sa celý čas prizeral?!

Ján Koleník
Ján Koleník
Zdroj: Jan Zemiar
12.12.2018 00:10

BRATISLAVA/PRAHA - Herec Ján Koleník (39) je doslova na roztrhanie. Nehrá len v slovenských počinoch, ale výraznú úlohu stvárnil aj v českom seriáli První republika. Práve tam si náš fešák zahral jednu zo svojich najintímnejších scén kariéry. Erotické chvíle si tam užil s hereckou kolegyňou Veronikou Arichtevou (32)... A jej manžel sa na to po celý čas musel prizerať!


Seriál První republika patrí k úspešným projektom našich západných susedov. Tento rok sa na obrazovky Českej televízie dostala už tretia séria. A obľúbený slovenský herec Ján Koleník v počine stvárňuje jednu z hlavných postáv. No a práve tam si strihol azda najerotickejšiu scénu svojej doterajšej kariéry. 

V českom seriáli První republika si Ján Koleník zahral poriadne sexi scény.
Najintímnejšie scény Koleníka z
Zdroj: česká televize

Vo vášnivom opojení s kolegyňou Veronikou Arichtevou sa objavil na konci štvrtej časti úspešného českého počinu. Najprv brunetku nežne vyzliekol, bozkami sa zmocnil jej šije a nakoniec tvár zaboril medzi nahé prsia 32-ročnej herečky. 

Ján Koleník zaboril hlavu medzi nahé prsia svojej hereckej kolegyne Veroniky Arichtevy.
Najintímnejšie scény Koleníka z
Zdroj: česká televize

Zaujímavosťou je, že jej manžel sa s najväčšou pravdepodobnosťou na jej sexi laškovanie s cudzím chlapom musel po celý čas pozerať. Jej zákonitý muž Biser Arichtev, je totiž režisérom První republiky. 

Ján Koleník a Veronika Arichteva
Najintímnejšie scény Koleníka z
Zdroj: česká televize

Sledovali ste seriál První republika?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 2212Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Česká televize

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články