Drapák po ponížení od Rytmusa: Toto si odpykáš! | Topky.sk

Piatok, 24. máj 2019. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Drapák po ponížení od Rytmusa: Toto si odpykáš!

Paľo Drapák a Patrik Rytmus Vrbovský
Paľo Drapák a Patrik Rytmus Vrbovský
Zdroj: Ján Zemiar/Instagram
06.12.2018 05:45

BRATISLAVA - Fúha, zdá sa, že ide naozaj do tuhého! Už niekoľko dní na verejnosti rezonuje kauza Drapákovci vs. Patrik Rytmus Vrbovský. Raper totiž v jednom zo svojich textov dourážal niekdajšieho lídra Metalindy a vzápätí sa do neho pustila jeho manželka Janette i niekoľko známych osobností. A teraz je známe aj stanovisko samotného poníženého speváka!


A ten veru môže Rytmusovi poriadne zavariť. Drapákov manažér totiž v oficiálnom vyjadrení uvádza, že nevylučujú podniknutie právnych krokov. „K predmetnej situácii sa nemôžem nevyjadriť, aj keď ide o štandardný prejav Patrika Vrbovského, ktorý je verejnosti známy svojím agresívnym a arogantným hudobným prejavom,” uviedol na začiatok.

„Paľo Drapák momentálne pripravuje svoj nový sólový album, ktorý vyjde na jar budúceho roka a s ním pripravujeme aj sériu koncertných vystúpení. Je absolútne neprípustné, aby bolo meno tohto umelca takto hrubo zneužité do nezmyselného songu, ktorý dehonestuje celú jeho doterajšiu prácu a pôsobenie na slovenskej i českej hudobnej scéne,” hovorí Peter Kramár.

Paľo Drapák nevylučuje, že Rytmusove urážky bude riešiť aj za pomoci právnikov.
Drapák po ponížení od
Zdroj: Facebook J.Ď.

Z vyjadrení Rytmusa sa nezdá, že by svoje útoky na Drapáka ľutoval. To sa však už čoskoro môže zmeniť.
Drapák po ponížení od
Zdroj: RTVS Trochu inak

Hoci podľa jeho slov hudobník momentálne venuje svoju energiu úplne iným činnostiam, než je odporné a neopodstatnené útočenie na jeho osobu, je možné, že tento konflikt ešte Vrbovského vyjde draho. „V súčasnosti je pre Paľa Drapáka a celú kapelu priorita nahratie nového albumu, ale v rámci vzniknutej situácie určite ešte zvážime aj právne kroky," vyjadril sa manažér.

A Vrbovský? Ten sa momentálne na celej kauze dobre zabáva a považuje ju za vynikajúce promo. V prípade, že bude namiesto vyprsovania sa na sociálnych sieťach riešiť súdne opletačky, ho však zrejme smiech veľmi rýchlo prejde.

Myslíte si, že tento konflikt bude mať naozaj súdnu dohru?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 8246Galéria

Paľo Drapák a Patrik Paľo Drapák nevylučuje, že Z vyjadrení Rytmusa sa Janette Drapáková sa za

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články