°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Do »drzého« Rytmusa sa obuli ďalšie známe osobnosti aj JASMININA RODINA: Totálny chudák, robí hanbu umelcom!

Do Rytmusa sa obuli ďalšie známe osobnosti!
Do Rytmusa sa obuli ďalšie známe osobnosti!
Zdroj: RTVS Trochu inak
05.12.2018 05:45

BRATISLAVA - Fúha, tak toto nabralo na obrátkach! Keď sa Rytmus nedávno v jednom svojich textov obul do Paľa Drapáka, nikto netušil, čo svojím počinom spustí. Raper totálne rozzúril jeho manželku Janette, ktorá na sociálnej sieti uverejnila status plný poriadne drsných odkazov. A ako sa ukázalo, nie je jediná, komu Patrik Vrbovský leží v žalúdku...


Medzičasom sa z blondínkinho statusu stal doslova virál so stovkami lajkov a zdieľaní. Text, v ktorom rapera dourážala a odporučila jeho snúbenici Jasmine Alagič, aby od neho utiekla kade ľahšie, podporilo „lajkom“ či komentárom aj niekoľko známych osobností.


Manželke slovenského speváka rupli nervy: Ostrý útok na Rytmusa... Nehanbíš sa, ty sopliak?


Okrem Zory Czoborovej, Jozefa Oklamčáka a ďalších aj speváčka Dominika Stará, ktorá na neho má, zdá sa, veľmi ťažké srdce. Vo svojej odpovedi sa totiž naozaj rozohnila, čo je na túto krehkú a nežnú blondínku celkom nezvyčajné.

Paradoxom je pritom skutočnosť, že Dominika a Jasmina sú „sesternice z druhého kolena“. Rytmusovo meno však podľa nej nie je hodné ani toho, aby ho napísala, keďže je vraj totálny chudák a je jej ho naozaj ľúto, pretože nedokáže zaujať inak ako vulgarizmami. „Je ovešaný reťazami od bicykla, slovenská gramatika je pre neho španielska dedina, je maximálne nechutný a ja osobne by som o neho ani kolobežku neoprela,“ nechala sa počuť Stará, ktorá momentálne pôsobí v Amerike. 

Drapákovcov pod statusom Janette bránilo niekoľko známych osobností. Medzi nimi aj speváčka Dominika Stará.
Do »drzého« Rytmusa sa
Zdroj: Facebook J.Ď.

Dominika Stará sa, zdá sa, poriadne nahnevala.
Do »drzého« Rytmusa sa
Zdroj: Archív D.D.

Tým však ani zďaleka neskončila. „Robí hanbu skutočným umelcom, pričom ho počúvajú deti, čo sa len hľadajú a pri jeho „skvostoch“ sa akurát tak len stratia. On nemôže Paliho uraziť, to sa podarí iba inteligentovi a tento „pán“ by neprešiel IQ testom. Čudujem sa, že jeho ego ešte nevyhlásili za najvyšší vrchol Slovenska,“ soptila ďalej Dominika. Rytmus sa síce zatiaľ k celej kauze nevyjadril, no nie je vylúčené, že postupne sa objavia reakcie ďalších umelcov a slovo prevezme aj on osobne.

Myslíte si, že tento konflikt bude mať ďalšiu dohru?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 6393Galéria

Do Rytmusa sa obuli Drapákovcov pod statusom Janette Dominika Stará sa, zdá Rytmus si neodpustil vulgárnu Rytmus si neodpustil vulgárnu Jasmina Alagič s mamou

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Youtube, Facebook J.D.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články