Rozprávka manželov Saganovcov sa definitívne skončila: TOTO sú najkrajšie momenty ich spoločného života! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Rozprávka manželov Saganovcov sa definitívne skončila: TOTO sú najkrajšie momenty ich spoločného života!

Rozprávka manželov Saganovcov sa definitívne skončila.
Rozprávka manželov Saganovcov sa definitívne skončila.
Zdroj: Jan Zemiar
20.07.2018 09:00

BRATISLAVA - Fanúšikovia športu a najmä fenomenálneho cyklistu Petra Sagana sa dočkali poriadneho šoku. Po ani nie troch rokoch od svadby a deviatich mesiacoch od narodenia synčeka Marlona športovec na sociálnej sieti oznámil správu, ktorá otriasla nielen Slovenskom. Na pohľad idylické manželstvo s Katkou Saganovou je v troskách a dvojica sa dohodla na definitívnom rozchode.


„Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie. Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním teraz bude Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje. Viac to už nebudem komentovať a chcem sa vopred poďakovať všetkým za rešpektovanie nášho súkromia," napísal na svoj Facebook v stredu večer Peter a o chvíľu neskôr na svojom profile zdieľala tento príspevok aj jeho ešte stále manželka Katka. Pripomeňte si s nami najkrajšie momenty tohto ikonického páru, ktorý je už, zdá sa, definitívne minulosťou. 

September 2015: Peter sa stal v americkom Richmonde majstrom sveta v cyklistike. Jeho prvé kroky smerovali práve ku Katke. 

Rozprávka manželov Saganovcov sa
Zdroj: YouTube

11. 11. 2015 si dvojica povedala svoje "áno" na veľkolepej svadbe v Dolnom Kubíne. Z Katky Smolkovej sa oficiálne stala pani Saganová. 

Rozprávka manželov Saganovcov sa

Peter Sagan s manželkou
Zdroj: Jan Zemiar

Začiatkom roka 2016 novomanželia potešili fanúšikov a dokázali, že nepatria k žiadnym suchárom. Nakrútili spolu slovenskú verziu ikonickej Pomády. 

V septembri 2016 sa opakoval rovnaký scenár ako v roku 2015, keď v katarskej Dauhe Peter obhájil titul majstra sveta.

Rozprávka manželov Saganovcov sa
Zdroj: YouTube

Rozprávka manželov Saganovcov sa
Zdroj: YouTube

Peter svojej manželke na spoločnej dovolenke venoval prekrásny romantický status, v ktorom ju označil za svoju spriaznenú dušu. 

Rozprávka manželov Saganovcov sa
Zdroj: Instagram PS

Onedlho na to sa dvojica pochválila prekrásnou novinkou. Cyklista oznámil, že s Katkou očakávajú príchod bábätka. 

No a 25. 10. 2017 sa dvojica konečne dočkala. Katka Petrovi priviedla na svet synčeka, ktorý dostal meno Marlon. 

Aj vy ste si mysleli, že manželstvo Katky a Petra Saganovcov vydrží?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 3613Galéria

Rozprávka manželov Saganovcov sa Rok 2015 - Peter V novembri 2015 sa Peter Sagan s manželkou V roku 2016 Peter V roku 2016 Peter Takto sa Peter vyznal Peter a Katka nakrútili

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram P.S., Youtube;
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články