°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Tajná svadba v slovenskom šoubiznise: Neuveríte, kto sa oženil!

Tajná svadba
Tajná svadba
Zdroj: pixabay.com
02.07.2018 12:00

BRATISLAVA – Po nevere prišlo dieťa a teraz sú už manželia! Reč je o hercovi Sväťovi Malachovskom (46), o ktorom sa pred dvoma rokmi prevalilo, že vymenil manželku Ľubicu Čekovskú za kolegyňu Petru Molnárovú (30). Netrvalo dlho a na svetlo sveta sa dostala informácia, že dvojica čaká bábätko. V auguste minulého roka sa mu s partnerkou Petrou narodil prvý spoločný potomok – syn Teo. Pre herca je to však druhé dieťa, keďže z prvého manželstva má ešte jedného syna. A od minulého víkendu dvojica mnohých prekvapila, keď si tajne povedali svoje Áno.


Toto nik nečakal! Poriadne prekvapenie pripravil pre svojich fanúšikov počas uplynulého víkendu herec Sväťo Malachovský, ktorý sa v sobotu tajne oženil so svojou partnerkou herečkou Petrou Molnárovou, o čom ako prvý informoval denník Plus 1 deň. So známou plavovláskou má umelec takmer ročného syna, no napriek tomu, že je chlapec ešte malý, sa rodičia rozhodli usporiadať tajnú veselicu. A o malú svadbu rozhodne nešlo.

Podľa našich informácií sa svadobná hostina konala pod luxusným stanom v známom kaštieli v Tomášove. Kde okrem nádherného prostredia si svadobčania mohli pochutiť aj na vyberaných jedlách a dezertoch. Na hostine nechýbala ani jeho známa švagriná - moderátorka Iveta Malachovská s manželom, ktorá sa na Instagrame pochválila aj niekoľkými zábermi z veselice.

Iveta Malachovská s rodinou na svadbe.
Tajná svadba v slovenskom

Rovnako tak sa medzi hosťami objavila aj speváčka Mária Čírová s manželom Mariánom Kachutom a ich dvoma deťmi. Či na svadbe aj zaspievala nevedno, ale rozhodne si ju spolu užili. Párty vraj trvala do skorých ranných hodín. Topky oslovili aj čerstvého ženáča s otázkou, ako si svoj veľký deň užili, no na naše otázky doposiaľ nereagoval. Mladomanželom gratulujeme a prajeme veľa šťastia do spoločného života!

Prekvapila vás svadba Sväťa Malachovského a Petry Molnárovej?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1653


 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Instagram, koláž

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články