Malachovská maká vo fitku: Aha, ako vyzerá! | Topky.sk

Piatok, 22. február 2019. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Malachovská maká vo fitku: Aha, ako vyzerá!

Iveta Malachovská
Iveta Malachovská
Zdroj: Jan Zemiar
11.07.2018 00:00

BRATISLAVA - Iveta Malachovská patrí k ženám, ktoré čo-to vedia o kilách navyše. Aktuálne sa však moderátorka udržiava vo forme. Do fitka chodí dokonca aj s dcérou. Pozrite na ne!


Iveta Malachovská sa narodila 11. júla 1965. Absolvovala štúdium produkcie na Filmovej akadémii múzických umení v Prahe, popri tom pracovala už v STV, najprv externe, potom ako interná zamestnankyňa. Známou sa stala ešte pod dievčenským priezviskom Pašková. 

Úplne prvý raz stála pred kamerami ako moderátorka po boku herca Jána Kronera v roku 1980. V STV moderovala programy ako Pionierska lastovička, Štúdio kontakt či Matelko. Neskôr odišla do Markízy. Tam prešla viacerými reláciami – rôznymi súťažnými, kam sa ľudia dostávali na základe zakúpenia stieracieho lósu, napríklad Zázračný úľ, a tiež diskusnými, napríklad Vitajte, Hodina pravdy alebo Doma s Markízou. 

Malachovská maká vo fitku:

Po rokoch sa však Iveta vrátila do STV, kde v roku 2007 moderovala súťaž Milionár. Aktuálne pôsobí v Dámskom klube. 

Malachovská maká vo fitku:
Zdroj: Facebook Dámsky klub

Malachovská sa od malička venovala športu, aktívne hrávala hádzanú, až kým sa nezranila. Potom robila iné športy, od stolného tenisu, tenisu, volejbalu, basketbalu až po golf. Neskôr sa zrejme vinou pracovnej vyťaženosti nevenovala podobným aktivitám až tak často a mala obdobia, keď sa na ňu prilepili nejaké tie kilá navyše. Podarilo sa jej však s nimi zatočiť!

Počas minulého roka moderátorka výrazne schudla a postavu sa jej stále darí udržiavať. Do fika chodí aj s dcérou a zrejme sa spolu motivujú k čo najlepšiemu výkonu. 

Malachovská maká vo fitku:
Zdroj: Instagram IM

Malachovská maká vo fitku:
Zdroj: Instgram KM

Dcéru Kristínu má Iveta s operným spevákom Martinom Malachovským, s ktorým tento rok oslávili 25. výročie sobáša. Spoznali sa v roku 1989, keď ich predstavila jedna známa. Hoci brunetka už vtedy pracovala v televízii, Martin ju z obrazoviek nepoznal. Ako raz topkám moderátorka priznala, z jej strany to nebola láska na prvý pohľad. Vzali sa po troch rokoch randenia 7. mája 1993. 

Malachovská maká vo fitku:
Zdroj: Instagram IM

Malachovská maká vo fitku:
Zdroj: Instagram IM

Malachovská maká vo fitku:
Zdroj: Instagram IM


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články