Nedeľa, 28. november 2021. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Rytmus sa vyzliekol: Pozrite, čo má Dara v posteli!

Rytmus potešil svoje fanúšičky takýmto záberom.
Rytmus potešil svoje fanúšičky takýmto záberom.
16.08.2012 09:00

BRATISLAVA – Pochválil sa telom! Patrik Rytmus Vrbovský (35) patrí k interpretom, ktorí so svojimi priaznivcami intenzívne komunikujú prostredníctvom sociálnej siete. Kontroverzný raper na profile zverejňuje aj fotografie zo svojho súkromia. Ženskej časti fanklubu najnovšie doprial pohľad, aký doteraz patril vyslovene len jeho partnerke - speváčke Dare Rolins (39).


Dara Rolins sa počas uplynulého týždňa vrátila z dovolenky. Pri tej príležitosti si na sociálnej sieti zverejnila sexi momentku, ktorá zachytáva blondínkinu dokonalú figúru. Ani jej partner Vrbovský však svojim fanúšikom nezostal nič dlžný. Na Facebook si totiž vycapil fotku, na ktorej je do pol pása vyzlečený.

Ako to už u Rytmusa býva zvykom, komentár pod záberom bol mierne kontroverzný. „Nočný bazénik fajnovo a spoločné honenie s mojím priateľom,“ opísal raper fotografiu, na ktorej pózuje spoločne s kolegom Egom, ktorý bol však na sklamanie fanúšičok oblečený.

Pri pohľade na Patrika je vidno, že na svojej postave poctivo pracuje. Chceli sme preto vedieť, ako sa udržiava v kondícii. Na naše otázky ale interpret neodpovedal.

Prečítajte si: Rytmus, Anita Soul a Igor Kmeťo zverejnili "bazénový" videoklip

Rytmus si na Facebooku zverejnil záber, na ktorom sa pochválil svojim telom.
Rytmus sa vyzliekol: Pozrite,

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Rytmus potešil svoje fanúšičky Rytmus si na Facebooku Dara zas urobila radosť Dara Rolins a Patrik Obaja interpreti sa netaja Patrik Rytmus Vrbovský

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: facebook, Tomáš Martinek

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články