Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Slávna speváčka schudla 50 kíl a... Zbalila tohto fešáka?!

Adele
Adele
Zdroj: SITA
05.05.2021 00:01

LONDÝN - Speváčka Adele patrí l ženám, ktoré radikálne zmenili svoj výzor. Hoci sa slávnou stala s kilami navyše, rozhodla sa s nimi zatočiť a zhodila okolo 50 prebytočných kilogramov. Najnovšie sa objavili správy, že teraz randí so známym hercom, z ktorého ženy na celom svete padajú do kolien.


Adele sa narodila 5. mája 1988 ako Adele Laurie Blue Adkins. Spievať začala ako 4-ročná a ako tvrdí, stala sa posadnutou hlasmi. Neskôr v londýnskom parku hrala na gitare a spievala pre svojich priateľov. 

Prvé piesne nahrala hneď po skončení školy v roku 2006. Už v nasledujúci rok dostala cenu Brit Awards. V roku 2008 potom vydala debutový album. 

Odvtedy zbiera jednu cenu za druhou. Dokonca sa dostala do Guinessovej knihy rekordov. S druhým albumom, ktorý nazvala 21, sa stala prvou ženou v histórii rebríčka Billboardu Hot 100, ktorá mala súčasne tri piesne v prvej desiatke. 

Jej najznámejšími piesňami sú Rolling in the Deep, Someone Like You, Set Fire to the Rain, Chasing Pavements, Skyfall, Hello, One and Only.

Adele
Zdroj: nbc

Adele si vybudovala kariéru ako žena, ktorá nemá dokonalú postavu. Nakoniec sa však rozhodla rozlúčiť s kilami navyše a hovorí sa, že zhodila okolo 50 kilogramov. Výrazne ju to zmenilo a na svoje staré ja sa už príliš nepodobá, akoby to bola úplne iná žena. 

Adele
Zdroj: nbc

Speváčka je rozvedená a aktuálne sa vynorili správy, že randí s jedným z najväčších filmových fešákov. Podľa medializovaných informácií Adele chodí s hercom Bradleym Cooperom. Ten od rozchodu s modelkou Irinou Shayk nepredstavil svetu žiadnu oficiálnu partnerku. 

Počas nakrúcania filmu Zrodila sa hviezda sa špekulovalo, že s Lady Gaga prežili románik aj mimo kamier. Oni to však nikdy nepotvrdili. Nechajme sa prekvapiť, či sa vzťah s Adele napokon ukáže ako reálny. 

Slávna speváčka schudla 50
Zdroj: SITA a NBC


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články