Tretia svadba slovenskej moderátorky: Opakuje stále tú istú chybu?! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Tretia svadba slovenskej moderátorky: Opakuje stále tú istú chybu?!

Aneta Parišková
Aneta Parišková
Zdroj: TV JOJ
26.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Do tretice všetko dobré?! Aneta Parišková (46) sa netají tým, že jej už čoskoro zazvonia svadobné zvony. Známa moderátorka sa bude vydávať už po tretí raz a z predchádzajúcich vzťahov má tri deti. Všetci jej vyvolení však majú čosi spoločné. Snáď na to blondínka zas nedoplatí...


Aneta Parišková sa narodila 26. mája 1973. Vyštudovala slovenčinu a angličtinu, zavialo ju to však k televíznemu mikrofónu. Začínala ako hlásateľka v košickom štúdiu Slovenskej televízie, neskôr sa zúčastnila konkurzu do televízie Markíza. 

Po 10 rokoch v Televíznych novinách sa vrhla na politickú kariéru, po krátkom čase sa však vrátila do spravodajského štúdia, tentoraz však už pôsobí v televízii Joj. 

Tretia svadba slovenskej moderátorky:
Zdroj: TV MARKÍZA

Tretia svadba slovenskej moderátorky:
Zdroj: TV JOJ

V súkromí je blondínka mamou troch synov, ktorých má so svojimi dvomi bývalými manželmi, Čechom Davidom Dočekalom a Kanaďanom Markom Sedlmairom, ktorí sa údajne so svojimi deťmi už nestretávajú. Aktuálne Aneta chystá tretiu svadbu, ktorá sa má uskutočniť už tento rok. 

Jej tretím vyvoleným je Slovák Miroslav. A hoci to vyzerá, že tentoraz je moderátorkina situácia úplne odlišná, nie je to úplne tak. IT-ečkár totiž pracuje v USA, dvojica má teda vzťah na diaľku – tak isto, ako to bolo aj v predchádzajúcich Pariškovej manželstvách. Snáď jej to ale do tretice naozaj vyjde... 

Tretia svadba slovenskej moderátorky:


Galéria

Aneta Parišková Aneta Parišková s bývalým Aneta Parišková teraz pôsobí Aneta Parišková so snúbencom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články