°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

FOTO a VIDEO Megasvadba Anety Pariškovej: Moderátorka sa v sobotu tretíkrát vydala!

Aneta Parišková povedala áno priateľovi Miroslavovi.
Aneta Parišková povedala áno priateľovi Miroslavovi.
Zdroj: Jan Zemiar
30.06.2019 22:00

BRATISLAVA - Aneta Parišková (46) je už po tretíkrát vydatou pani! Tentokrát svoje áno povedala partnerovi Miroslavovi Polakovičovi (48), s ktorým tvorí pár niečo vyše dvoch rokov. Obrad sa konal v sobotu o 16. hodine popoludní v jednom z bratislavských hotelov a pozvaných malo byť až 230 ľudí!


Aneta Parišková mala doposiaľ na chlapov smolu. A hoci mnohé ženy by po dvoch nevydarených manželstvách na tento zväzok zrejme zanevreli, plavovláska stále verí v toho pravého. Preto sa rozhodla povedať áno už tretíkrát, tentokrát svojmu partnerovi Miroslavovi Polačikovi.

Obrad sa konal v sobotu o 16. hodine popoludní v jednom zo známych hotelov v Bratislave. A na svadbe nemohli chýbať mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Medzi pozvanými, ktorých bolo až 230, sa objavili nielen Pariškovej kolegovci zo spravodajstva, ale aj fitnesska Zora Czoborová či spevák a herec Karol Csino. 

VIDEO: Na svadbe nemohol chýbať spevák a herec Karol Csino

VIDEO: Na obrad prišli aj Pariškovej kolegovci zo spravodajstva - Hana Zavřelová Gallová a Adam Zavřel

VIDEO: Svadbu si nenechali ujsť ani Daniel Krajcer s expartnerkou Helenou Hupkovou a ich spoločným synom

VIDEO: Do hotela, v ktorom sa konala svadba, dorazila aj Zora Czoborová s manželom

Dvojica tvorí pár niečo vyše dvoch rokov a spočiatku si moderátorka svoj vzťah prísne strážila. „Nehnevajte sa, ale nebudem prezrádzať ani meno, chcem ho chrániť pred šoubiznisom, keďže nie je z tejto brandže,“ povedala pred dvomi rokmi pre Topky.sk Parišková.

Pred rokom v marci sa na verejnosť dostala informácia, že sa dvojica zasnúbila. Na prste sa totiž blondínke ligotal diamantový prsteň. Vtedy len potvrdila, že je to dar od jej partnera Mirka, no či ide o zásnubný šperk, konkretizovať nechcela. Dnes je už jasné, že bol...

Mladomanželom gratulujeme!


Galéria

Nástroje k článkuFOTO: Ján Zemiar, Topky.sk;
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články