Chirana T.Injecta je prvá firma, ktorá podporila združenie Skutočné obete | Topky.sk
Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Chirana T.Injecta je prvá firma, ktorá podporila združenie Skutočné obete

Skutočné obete
Skutočné obete
Zdroj: OZ-Skutočné obete
07.07.2021 09:00

Chirana T.Injecta je prvá slovenská firma, ktorá podporila občianske združenie Skutočné obete. Popredný európsky výrobca injekčných striekačiek zo Starej Turej prispel združeniu sumou 5 000 eur. Združenie minulý týždeň rozbehlo zbierku na výstavbu národného pamätníka obetiam pandémie Covid-19. Peniaze na pamätník zbiera na transparentný účet SK6009000000005179083645.


„Už viac ako rok pracujeme v nepretržitej prevádzke a snažíme sa zabezpečiť dodávky vakcinačných komponentov do celej Európy. Pandémia priniesla aj mnohé tragédie a iniciatíva združenia Skutočné obete je nám veľmi sympatická,“ povedal generálny riaditeľ Chirana T.Injecta Teodor Lysák a dodal, že na skutočné obete pandémie sa niekedy akoby zabúda. „Zrejme je to prirodzená ľudská vlastnosť, ale o to dôležitejšie je, aby sme podporovali aktivity, ktoré nám pomôžu nezabúdať na túto tragédiu, ktorej sme na celom svete posledné dva roky svedkami,“ dodal Teodor Lysák.

„Vždy je niekto prvý a ten môže byť inšpiráciu pre ostatných. Preto je pre nás podpora zo strany Chirana T.Injecta svojím spôsobom výnimočná. A veľmi im za to ďakujeme,“ uvádza vo svojom stanovisku OZ Skutočné obete, ktoré pomáha pozostalým po obetiach Covidu-19. Združenie zároveň ďakuje aj slovenským médiám, ktoré jeho činnosť podporujú. Bezplatnú mediálnu podporu už prisľúbili TV JOJ, vydavateľstvá Petit Press, Mafra Slovakia, Our Media, skupina Zoznam a denník Nový Čas.

- reklamná správa - 


Nástroje k článku


ZDROJ: Tlačová správa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články