Na bratislavskom moste Lafranconi sa zrazil nákladiak s autom: Hlásia kolóny | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Na bratislavskom moste Lafranconi sa zrazil nákladiak s autom: Hlásia kolóny

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: SITA
20.11.2019 08:52

BRATISLAVA - Doprava v Bratislave je na mnohých miestach v stredu ráno spomalená a tvoria sa kolóny. Nehodu okrem toho hlásia na Moste Lafranconi smerom do Petržalky, kde sa zrazilo osobné a nákladné auto.


Blokovaný je pravý jazdný pruh, tunel Sitina je v tomto smere priebežne uzatváraný. Vodiči hlásia zdržanie viac ako 30 minút. Informuje o tom Zelená vlna a Stella centrum. S 25-minútovým zdržaním treba v hlavnom meste počítať na diaľnici D1 od Zlatých pieskov po Prístavný most a na Hradskej ulici smerom do centra, s 20-minútovým pri ceste z Vrakune, na Račianskej ulici, na ulici Svornosti a na Popradskej ulici smerom do centra. Do 15 minút si vodiči postoja na Trnavskej ceste, Rožňavskej, Vajnorskej a Slovnaftskej v smere do centra, ale tiež zo Záhorskej Bystrice.

S kolónami treba počítať aj pri ceste do hlavného mesta. Dvadsať minút si postoja vodiči z Dunajskej Lužnej a Rovinky, 15 minút na diaľnici D2 za Stupavou, z Ivanky pri Dunaji a Bernolákova smerom do Bratislavy, desať minút z Čiernej vody a Vajnôr do Bratislavy.


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články