°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Doktori dôrazne varujú ženy: Nikdy nepoužívajte zubnú kefku na masturbáciu!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
22.11.2019 15:10

LONDÝN - Uviesť na elektrickú zubnú kefku upozornenie, na ktorú časť tela sa má používať, je naozaj zbytočný druh informácie. Teda bol... Až doteraz. Pre niektoré ženy sa totiž vibrujúca kefka stala obľúbeným sexuálnym pomocníkom. Odborníci však poukazujú na viaceré zdravotné riziká a odporúčajú, aby každý rešpektoval účel tohto výrobku.


Ženskú masturbáciu pomocou elektrickej zubnej kefky odborníci vôbec neodporúčajú. "Ide o nový zaujímavý trend, je však veľmi škodlivý. Elektrickú zubnú kefku treba používať na čistenie zubov a nie na sexuálne experimentovanie," upozorňuje gynekologička Anne Hendersonová. 

Lekár varuje pred smrtiacou masturbáciou: Nerobte TOTO, inak ohrozíte svoj život!

Jej štruktúra a tvar totiž môže pri autoerotike zraniť alebo inak poškodiť citlivé oblasti vulvy a klitoris, najmä pri použití tvrdších čistiacich hlavíc. Použitie zubnej kefky pri sebauspokojovaní je spúšťačom viacerých komplikácií a treba sa mu vyhnúť. 

Doktori dôrazne varujú ženy:
Zdroj: Getty Images

Podľa viacerých informácií z lekárskeho prostredia je však jasné, že ženy rady experimentujú bez toho, aby si uvedomovali zdravotné následky svojho konania. Nie je to napríklad tak dávno, čo lekári varovali pred vkladaním cesnaku do pošvy za účelom liečby kvasinkovej infekcie. Niektoré ženy sa zas snažia vyvolať menštruáciu vložením  petržlenu do genitálií. A už tu bolo aj varovanie pred umývaním vagíny jablčným octom, ktorý ju údajne napne a stiahne. "Vo vašej vagíne môže síce skončiť veľa vecí, ktoré jej neuškodia, ale rozhodne to nie je zelenina," doplnila gynekologička Sheila Newmanová.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články