Nedeľa, 28. máj 2023. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Herec z telenoviel bol nezvestný štyri mesiace: Hororový nález! Objavili ho v drevenom kufri dva metre pod zemou

Brazílsky herec bol nezvestný 4 mesiace, našli ho zavraždeného v Rio de JaneiroGaléria fotiek (1)
Brazílsky herec bol nezvestný 4 mesiace, našli ho zavraždeného v Rio de Janeiro
Zdroj: Instagram/@jeffmachadocosta

RIO DE JANEIRO - Jefferson Machado, 44-ročný herec, zmizol z domu v januári. Vo februári bol oficiálne vyhlásený za nezvestného a polícia po ňom pátrala dlhé štyri mesiace. Nedávny hrôzostrašný nález však dal za prípadom definitívnu bodku.


Telo brazílskeho herca Jeffersona Machadu našli zviazané v drevenom kufri a zakopané dva metre pod zemou. Napriek tomu, že polícia identifikovala osobu, ktorá by mohla byť podozrivá z prípadu vraždy, zatiaľ k jej zatknutiu nedošlo, informoval britský Daily Mail.

Jeffersonova mama, 73-ročná Maria das Dores, uviedla pre brazílsky portál Notícias do Dia, že so synom komunikovala naposledy 29. januára. Potom jej síce chodili od syna SMS-ky, ale obsahovali gramatické chyby. Vrah jej dokonca napísal, že mu spadol telefón do záchodovej misy a preto nemôže uskutočniť videohovor.

Video je nevhodné pre maloleté osoby a citlivé povahy

Polícia informovala, že telo bolo zakopané dva metre pod betónovou podlahou prístavby v západnej štvrti Rio de Janeiro. Skutočnosť, že by mohlo ísť o nezvestného Jeffersona sa im podarilo potvrdiť na základe odtlačkov prstov. Nehnuteľnosť, na ktorej prístavba stojí, patrí žene, ktorá ju prenajala mužovi podozrivému z vraždy.

Brazílsky spravodajský portál G1 uviedol, že telo Jeffersona pomáhalo vybrať deväť ľudí, vrátane siedmich agentov civilnej polície. Rodinná priateľka Jeffersona napísala na sociálnej sieti, že ho „chladne a brutálne zavraždili závistliví, zlí a bezohľadní ľudia“. Machadovou poslednou hereckou prácou bola v roku 2022 telenovela Record TV „Reis“.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články