°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Len 14-ročné tehotné dievča opäť šokuje! Neuveriteľné, s kým chce vychovávať dieťa

Zdroj: Instagram/18_u­verdig_iv18_
02.07.2020 21:41

MOSKVA - Len 14-ročná Ruska Darya Sudnišnikova otehotnela keď mala 13 rokov. Už vtedy vyvolala rozruch, keď tvrdila, že otcom je jej 10-ročný priateľ. Najnovšie šokuje znova.


Darya útržky zo svojho života a tehotenstva zdieľa na sociálnych sieťach, vďaka čomu sa stala akousi hviezdičkou Instagramu. Mladá Ruska najskôr v televíznej šou tvrdila, že otcom je jej 10-ročný priateľ Ivan. Neskôr tvrdila, že ju znásilnil 16-ročný chlapec. 

Darya mala 13, keď
Zdroj: Instagram/uverdig_ivv

Darya však verejnosť opäť šokovala! Vyhlásila totiž, že svoje dieťa sa chystá vychovávať s práve o štyri roky mladším Ivanom. Informuje o tom The Sun. A podľa príspevkov na Instagrame to vyzerá, že mladučká dvojica to myslí skutočné vážne. 

Daryu však museli nedávno hospitalizovať v 31. týždni tehotenstva. Vtedy sa nechala počuť, že sa bojí pôrodu viac ako kedykoľvek predtým. „Tehotenstvo má aj viacero nevýhod, napríklad ranné nevoľnosti. Chodím ťažko, ako medveď," povedala. Na sociálnych sieťach si jej "fanúšikovia" môžu pozrieť fotografie s Ivanom, ale aj jej tehotenské bruško, či iné príspevky. Mnohí ju však odsudzujú a nechápu, prečo to zašlo tak ďaleko. 

Darya mala 13, keď
Zdroj: Instagram/uverdig_ivv


Galéria

Darya mala 13, keď Darya mala 13, keď

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články