Tereza hnije v base, jej kamoška sa pýši novým mercedesom: FOTO Máme v pi*i, odkázala "Tereza dva" | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Tereza hnije v base, jej kamoška sa pýši novým mercedesom: FOTO Máme v pi*i, odkázala "Tereza dva"

Simona H. si našla náhradu za Terezu, ktorá si v pakistanskej base odpykáva vyše osemročný trest.
Simona H. si našla náhradu za Terezu, ktorá si v pakistanskej base odpykáva vyše osemročný trest.
Zdroj: Profimedia, Instagram/simonne_playmate,
30.07.2019 22:00

PRAHA/ISLAMABAD - Kým sa dvadsaťtriročná Tereza v neznesiteľných horúčavách a zlých hygienických podmienkach trápi v pakistanskej base, jej o rok staršia kamarátka Simona sa chváli novým mercedesom.


Čo má spoločné „Tereza dva“ či „nová Tereza“ s „heroínovou Terezou? Spoločnú kamarátku Simonu H. (24). Tá už istý čas zásobuje svoj súkromný účet na sociálnej sieti pikantnými fotkami z dovoleniek, na ktorých pózuje aj s Terezinou dvojníčkou, uvádza blesk.cz. Snímky v našom článku však pochádzajú z jej verejného profilu, kde sa zviditeľňuje len sama. 

Simona H.
Zdroj: Instagram/simonne_playmate

Čo na to blondínka, ktorá bola v Pakistane odsúdená na osem rokov a osem mesiacov za pašovanie deviatich kíl heroínu, ktoré jej našli tamojší colníci v kufri na letisku v Láhaure? „Keď vás niekto dostane do kriminálu – je to zmija. Keď vás niekto dostane do kriminálu a potom stavia svoju „kariéru“ na vašom nešťastí – je to PODLÁ ZMIJA. Ale keď vás dostane do kriminálu tzv. najlepšia kamarátka, stavia svoju kariéru na vašom nešťastí, tvrdí, že ona sama je nevinná a všade okolo klame, tak to zamrzí VEĽMI!!!“ napísala vlani v lete v liste pre blesk.cz.

Na snímke Tereza Hlůšková po vynesení rozsudku.
Tereza po vynesení rozsudku.
Zdroj: Profimedia

Tereza vtedy narážala na správanie Simony, ktorá krátko po jej zatknutí médiám poskytovala rozhovory a na sociálne siete vešala pikantné fotky z luxusných dovoleniek. Na viacerých z nich však nepózovala sama, ale blonďavou dievčinou, ktorá sa tiež volá Tereza.

Simona H.
Zdroj: Instagram/simonne_playmate

„Nová Tereza“ konečne prelomila svoje dlhé mlčanie. „Vcelku vtipná story už odmalička. S touto slečnou som si prešla škôlku, základnú školu a ani v živote dospelákov mi nedá pokoj. Poznám ťa už 20 rokov!“ vyjadrila sa dievčina na svojom Instagrame. „Obe sme si toho v živote veľa zažili... Zlého i dobrého, ale nikdy sme si nepodrazili nohy a nehádzali na seba špinu, ako to robia ostatní,“ uviedla.   

Simona H.
Zdroj: Instagram/simonne_playmate

„Mám ťa rada a kašli na všetkých blbcov, čo si myslia, že sa poznáme tri mesiace a navzájom sa ťaháme do sra*iek. Neznášam blbé reči a klamstvá, čo ľudia vypúšťajú a prajú nám zhniť. Oni o nás nevedia ani jedno percento. Karma je zdarma. Máme v pi*i,“ odkázala dlhoročnej kamarátke Simone.

Simona H.
Zdroj: Instagram/simonne_playmate

Tá sa dokonca prednedávnom pochválila novým mercedesom. „Neuveriteľný pocit sadnúť do tohto autíčka s myšlienkou, že o pár hodín bude zaparkované v mojej garáži,“ napísala na svojom instagramovom účte Simona.  

Simona H.
Zdroj: Instagram/simonne_playmate


Galéria

Simona H. si našla Simona H. Na snímke Tereza Hlůšková Simona H. Simona H. Simona H. Simona H.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: Instagram/simonne_playmate

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články