Sobota, 3. jún 2023. Meniny má Karolína, Kevin, zajtra Lenka.

Angelina 7 rokov po rozchode s Pittom: Konečne nový muž? Načapali ju s miliardárom!

Angelina Jolie je už 7 rokov bez oficiálneho partnera. Galéria fotiek (2)
Angelina Jolie je už 7 rokov bez oficiálneho partnera.
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Od momentu, kedy Angelina Jolie a Brad Pitt podali žiadosť o rozvod, uplynulo už dlhých 7 rokov. Za ten čas sa hercovo meno spájalo už s viacerými ženami... No o žiadnom novom mužovi v živote slávnej herečky sa nevedelo. Aktuálne ju paparazzi načapali s britským miliardárom. Žeby mala konečne novú známosť?


Angelina Jolie patrí k najsexi ženám Hollywoodu. V časoch jej najväčšej slávy o nej snívali azda všetci muži sveta. O to väčším šokom je fakt, že herečka ani 7 rokov od rozchodu s Bradom Pittom nemá žiadneho oficiálneho partnera. Hoci meno jej expartnera sa spájalo už s viacerými ženami, ona akoby sa novému vzťahu vyhýbala. 

Brad Pitt a Angelina Jolie

Aktuálne ju však paparazzi načapali pri trojhodinovom obede v Nobu s britským enviromentalistom a dedičom Rothschildovho majetku Davidom Mayerom de Rothschildom. Dvojica si zjavne mala čo povedať a ani počas cesty k autám sa im nezastavili ústa. Fanúšikovia preto dúfajú, že toto by mohol byť Angelinin nový vyvolený. Pozrite, ako by im to spolu pristalo!

Angelina 7 rokov po
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Profimedia

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články