Sobota9. december 2023, meniny má Izabela, zajtra Radúz

Hviezdna speváčka DOGABANÁ, ako sa len dalo: Rita, obliekla si všetko, čo si doma našla?!

Rita Ora Zobraziť galériu (3)
Rita Ora (Zdroj: SITA)

LONDÝN - Hviezdna speváčka Rita Ora (32) je krásna žena a na spoločenských podujatiach vždy púta pozornosť dokonalým stylingom a perfektnou vizážou. No v súkromí tomu už tak nie je. Britskí paparazzi ju v týchto dňoch nafotili v uliciach Londýna dogabanú, ako sa len dalo. Oblečené mala na sebe azda všetko, čo doma našla!

Speváčka Rita Ora si v týchto dňoch zašla v Londýne do svojho obľúbeného vlasového salónu a strávila tam celých 5 hodín. Na ceste tam a späť ju zachytili britskí paparazzi... A div, že ju spoznali. Vždy krásne nahodená a perfektné upravená speváčka bola totiž dogabaná tak, že tú svetovú spevácku hviezdu by ste v nej hľadali len márne. 

Galéria: Rita Ora je sexi aj oblečená

Na sebe mala outfit, ktorý bol tak prekombinovaný, že to pôsobilo, že na seba hodila všetko, čo doma našla. Dlhý zelený plášť, pod tým sivý rolák, k tomu zelené tričko, na hlave Gucci šiltovka, cez to čosi modré pletené, na krku červený šál so vzorom a v ruke veľká čierna lesklá kabelka s hadím vzorom. No hotový miš-maš. 

A možno to bol Ritin zámer, aby ju na verejnosti ľudia nespoznávali. Tvár si totiž ešte prekrývala veľkými slnečnými okuliarmi a čiernym rúškom. Veď pozrite sami!

Hviezdna speváčka DOGABANÁ, ako
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Profimedia)

Hviezdna speváčka DOGABANÁ, ako
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Rita Ora
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu