Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Kardashianka vystúpila z auta a... Preboha! Ľudia možno pustili do gatí

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Zdroj: SITA
13.09.2021 18:00

NEW YORK - Už dnes večer sa v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku koná najprestížnejšia módna udalosť - Met Gala. Na nej samozrejme nemôžu chýbať slávne hviezdy šoubiznisu, vrátane Kim Kardashian (40). Tá pri príchode do hotela poriadne šokovala bulvárnych fotografov. Z auta totiž vystúpila zahalená v čiernej koži od hlavy po päty. DOSLOVA!


Zamaskovaná, ale brutálne nápadná! Kdekoľvek sa zjaví niektorá z klanu Kardashian, paparazzi sú jej v pätách. Asi nikoho preto neprekvapí, že asistenciu bulvárnych fotografov mala Kim aj pri nedávnom príchode do New Yorku, kde sa dnes kona najprestížnejšia módna udalosť roka. 

Kim mala na sebe kožený outfit, ktorého súčasťou bola aj kukla z rovnako "pohodlného" materiálu. Na mieste očí a úst boli len zipsy, vzadu jej z hlavy trčal dlhý konský chvost. Pri pohľade na bizarnú kreáciu si mnohí zrejme kládli otázku, či vôbec Kardashianka niečo vidí a či v tom vlastne dokáže dýchať. 

Človek by si povedal, že táto celebrita nás už nedokáže ničím prekvapiť. Ale opak je pravdou. Ruku hore, kto by po osobnom stretnutí s takto nahodenou Kim mal nočné mory!

Kim Kardashian
Zdroj: profimedia.sk

Kim Kardashian
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články