Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Markizácka porotkyňa v plavkách odhalila pravdu: To brucho nie je ploché!

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová
Zdroj: Instagram PP
24.06.2020 18:00

BRNO - Opatrenia sa uvoľnili a porotkyňa SuperStar Patricie Pagáčová to využíva naplno. Po dovolenke s manželom v Chorvátsku si teraz užíva relax s kamarátkami v luxusnom wellness rezorte v Brne. A zblízka ukázala svoju postavu v plavkách.


Patricie Pagáčová si po porotcovaní v speváckej šou naplno užíva oddych. Tentokrát zostala doma v Českej republike, ale počasie sa už umúdrilo natoľko, že sa fanúšikom ukázala v plavkách. 

Patricie Pagáčová
Zdroj: Instagram PP

Jej účet okamžite zavalili komentáre v pozitívnom duchu. „Máte krásnu postavu,” napísala istá slečna a podobných príspevkov sa našlo oveľa viac. Jeden z mužov dokonca poznamenal, že si Patriciu na prvý pohľad pomýlil s Darou Rolins. 

Herečka si komentáre prečítala, no ona sama si nemyslí, že vyzerá tak dokonale. A tak po dvoch hodinách pridala do príbehu fotografiu z iného uhla. „Vy ste všetci tak milí, ale to, že to brucho vyzerá spredu relatívne ploché, neznamená, že je ploché. Neverte tomu!” napísala. 

Patricie Pagáčová
Zdroj: Instagram PP

Ako každá žena, aj Patricie na sebe vidí nedostatky. Treba však povedať, že kedysi bola o dosť bacuľatejšia a naozaj na sebe zamakala. A to, že nemá tehličky, neznamená, že by sa mala za niečo hanbiť. Veď vyzerá super. 


Galéria

Patricie Pagáčová Patricie Pagáčová Patricie Pagáčová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články