°C

Nedeľa, 24. január 2021. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Fíha, Jennifer Aniston ignorovala Brada, zaujímal ju iba TENTO MUŽ: To by bol ale párik!

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: SITA
13.02.2020 16:20

LOS ANGELES - Nedávno sa odovzdávali Oscary a filmové hviezdy sa potom stretli aj na viacerých párty. Zaujímavé ale je, že Jennifer Aniston tentoraz povedala exmanželovi Bradovi Pittovi iba strohé Ahoj. A celý večer sa venovala inému fešákovi, tiež hercovi.


Na januárovom odovzdávaní Screen Actors Guild Awards spôsobili Jennifer Aniston a Brad Pitt ošiaľ tým, ako srdečne sa k sebe správali. Mnohí fanúšikovia už videli exmanželov opäť pokope. 

Jennifer Aniston a Brad
Zdroj: profimedia.sk

Na párty po Oscaroch však bola situácia úplne iná. „Videl som ju prechádzať popri Bradovi a povedala mu rýchle ahoj. Potom strávila veľa času debatovaním s Jonom,” povedal zdroj pre The Sun Online. 

V tomto prípade ide o Jona Hamma, ktorý je tiež herec. Zahral si napríklad v dráme The Report, v akčnom filme Baby Driver alebo komédii Špióni odvedľa. 

Fíha, Jennifer Aniston ignorovala
Zdroj: Warner Bros.

Podľa zdroja Jennifer a Jon spolu trávili takmer všetok čas a každý si to všimol. Už minulý rok o nich špekuloval magazín NW. Vtedy herečkini zástupcovia pre médiá povedali, že títo dvaja sú len kamaráti. Ale človek nikdy nevie, veľakrát sa stalo, že priateľstvo prerástlo do lásky. A bol by z nich naozaj pekný párik. 

Fíha, Jennifer Aniston ignorovala
Zdroj: SITA, Walt Disney Production


Galéria

Jennifer Aniston Jennifer Aniston a Brad Jon Hamm Jenifer Aniston a Jon

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články