°C

Utorok, 2. jún 2020. Meniny má Xénia, zajtra Karolína.

Skúšajú to opäť: Brad Pitt a Jennifer Aniston spolu na dovolenke!

Dvojica údajne plánuje spoločný výlet.
Dvojica údajne plánuje spoločný výlet.
Zdroj: TASR
20.02.2020 13:30

LOS ANGELES - Kedy si patrili k najkrajším párom Hollywoodu, neskôr prišiel rozvod. Dnes to však vyzerá, že si herci Brad Pitt (56) a Jennifer Aniston (51) opäť hľadajú k sebe cestu. A dokonca plánujú aj spoločnú dovolenku!


Niekdajšia Hollywoodska dvojica si preskákala už všeličím. Láska, ktorú v roku 2000 spečatili pompéznou svadbou, im nakoniec vydržala len päť rokov. Miláčik ženských sŕdc sa zaplietol s ďalšou kolegyňou Angelinou Jolie (44) a manželstvu po kríze definitívne odzvonilo. Pitt následne strávil s Angelinou dlhé roky, no aj v ich zväzku to začalo škrípať, až nakoniec došlo k rozvodu. Jennifer Aniston sa taktiež po druhýkrát vydala, no ani toto manželstvo herečke dlho nevydržalo.

Skúsia to znova?

V súčasnosti sú teda Brad aj Jennifer nezadaní a navyše sa zdá, že spolu dobre vychádzajú. Špekulácie o tom, že medzi exmanželmi to opäť iskrí, vznikli ešte v januári po udeľovaní cien americkej filmovej asociácie, kde objektívy fotografov zachytili Jen a Brada, ako sa spoločne tešia zo získaných ocenení. Neskôr sa stretli aj na odovzdávaní Oscarov.

Jennifer Aniston a Brad Pitt počas ich svadobného dňa.
Skúšajú to opäť: Brad
Zdroj: TASR

„Letmo sa pohladili po pleciach na afterpárty Guya Osearyho, ale vyhli sa akýmkoľvek ďalším prejavom náklonnosti,” povedal jeden z návštevníkov večierka pre portál heatworld.com. A zdá sa, že bývalé hrdličky si už brúsia zuby na dovolenku vo dvojici. „Plánujú spolu stráviť nejaký čas v exkluzívnom hoteli v LA, v bungalovoch San Vincente. Je to jediné miesto mimo ich domovov, kde môžu zostať v anonymite, keďže návštevníci musia pri príchode odovzdať svoje telefóny,” uviedol zdroj z okolia dvojice.

Dvojicu Jennifer Aniston a Brad Pitt by mnohí opäť radi videli spolu.
Jennifer Aniston a Brad
Zdroj: Profimedia

Žeby v tomto prípade došlo na pravidlo, že stará láska nehrdzavie?

Mali by sa podľa vás Brad Pitt a Jennifer Aniston vrátiť k sebe?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 3124Galéria

Dvojica údajne plánuje spoločný Jennifer Aniston a Brad Dvojicu Jennifer Aniston a Bradovi Pittovi sa po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články