Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Tučná SuperStar je minulosť: Schudla... A takto vyzerá v latexe!

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA
09.02.2020 11:00

LOS ANGELES - Tej to ale pristane! Kelly Clarkson (37) pozná verejnosť ako prvú víťazku šou American Idol, u nás známu ako SuperStar. Pre jej kariéru to bol skvelý odrazový mostík. Pracové úspechy ale nie sú to jediné, čím sa môže pochváliť. Je tiež šťastne vydatou dvojnásobnou matkou. Navyše,v poslednom období sa jej podarilo schudnúť a vyzerá skvele. Pozrite sa!


Kilogramy navyše sú problémom, s ktorým sa Kelly Clarkson pasuje už zopár rokov. Talentovaná speváčka a skladateľka pri oboch tehotenstvách výrazne pribrala a vrátiť sa späť do formy nebolo vôbec jednoduché. 

Pri pohľade na blondínkine aktuálne fotky je však zrejme, že sa jej to podarilo. Kelly je viditeľne štíhlejšia a dokonca si bez výčitiek môže obliecť aj oveľa šmrncovnejšie outfity, než kedysi. 

Počas uplynulého týždňa sa napríklad predviedla v spoločnosti v čiernych latexových šatách. Kelly takto prišla nahodená na šiesty ročník Hollywood Beauty Awards. Šaty obopínali speváčkine krivky a určite nám mnohí dáte za pravdu, že vyzerala skvele. 

Kelly Clarkson vyzerala v čiernych latexových šatách skvele.
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA

Kelly Clarkson sa zbavila nadbytočných kilogramov.
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kelly Clarkson Kelly Clarkson vyzerala v Kelly Clarkson sa zbavila Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články