Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Najznámejšia SuperStar kašle na šminky: Ehm, takto vyzerá bez mejkapu!

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA
07.04.2020 20:00

MONTANA - Nerieši! Kelly Clarkson (37) sa do povedomia verejnosti vryla ako prvá víťazka speváckej šou American Idol. Dnes je ona sama jedným z koučov v šou The Voice. Pred kamerami vyzerá vždy skvele. Mimo nich sa však slávna blondínka mení na celkom inú ženu.


Mnohé ženy, ktoré pôsobia v šoubiznise, robia všetko pre to, aby sa s pribúdajúcimi rokmi príliš nemenili. Kelly Clarkson k nim nepatrí. Pri dvoch tehotenstvách pribrala a nadbytočných kilogramov sa nie a nie zbaviť. Talentovaná a pekná speváčka však žne úspechy aj napriek tomu, že jej postava nespĺňa predstavy o ideále. 

Zbožňujú ju aj jej fanúšikovia. S nimi sa v týchto dňoch delí o zábery zo súkromia, ktoré ju zachytávajú bez mejkapu, príčeskov a nahodenú v nie príliš zaujímavých outfitoch. 

Zrejme si mnohí poviete, že Kelly to určite viac svedčí, keď je upravená. Viacerí z jej followerov však oceňujú, že im bez rozpakov ukáže svoju pravú tvár a dokonca ju zbožňujú za to, že im dáva najavo, že aj ona je bežným smrteľníkom z mäsa a kostí. 

Kelly Clarkson
Zdroj: Instagram
 

Kelly Clarkson sa s fanúšikmi delí aj o takéto zábery.
Kelly Clarkson
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson sa s Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson Kelly Clarkson s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články