Speváčka s božským telom: Sexi tenista je minulosťou... Aha, koho bozkáva najnovšie! | Topky.sk

°C

Sobota, 18. január 2020. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Speváčka s božským telom: Sexi tenista je minulosťou... Aha, koho bozkáva najnovšie!

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Zdroj: SITA
12.12.2019 17:00

LONDÝN - Ešte minulý rok sa hovorilo, že Nicole Scherzinger (41) tajne randí s tenistom Grigorom Dimitrovom z Bulharska. Počas aktuálneho vydania celebritného X Factoru si však kolegovia krásku doberali kvôli jednému zo súťažiacich. A v londýnskom bare sa vraj s bývalým športovcom Thomom Evansom (34) nevedeli od seba odtrhnúť.


V britskom X Factore: Celebrity skúšal so svojou skupinou šťastie aj bývalý hráč ragby Thom Evans. Do finále to nedotiahol, no získal evidentne oveľa viac. A to srdce porotkyne Nicole Scherzinger. 

Dvojica síce svoj vzťah tajila, ale speváčkini kolegovia si v šou neodpustili veľavravné poznámky. Najnovšie sa Nicole a Thom spolu ukázali v londýnskom bare a už si pozor nedávali. „Nevedeli sa od seba odtrhnúť,” informuje The Sun. „Bolo im jedno, kto ich vidí, nevedeli sa prestať bozkávať,” dodal zdroj. 

Speváčka s božským telom:
Zdroj: X Factor

Nicole vraj v X Factore dokonca hlasovala za vypadnutie Thomovej skupiny len preto, aby to nevyzeralo, že mu v súťaži nadržiava. 

Oficiálne síce hrdličky svoj vzťah doteraz nepotvrdili, no Evans sa jednej talkshow vyjadril jednoznačne: „Kto by nechcel randiť s Nicole? Je nádherná.”

Speváčka s božským telom:
Zdroj: Instagram NS


Galéria

Nicole Scherzinger Thom Evans Nicole Sherzinger Thom Evans Thom Evans Nicole Scherzinger

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články