°C

Nedeľa, 7. jún 2020. Meniny má Róbert, zajtra Medard.

Známa speváčka ako sexi domina: Tá ženská je skrátka brutálna!

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram
02.04.2020 22:00

LOS ANGELES - Nikdy neomrzí! Speváčka a porotkyňa viacerých televíznych súťaží Nicole Scherzinger (42) ani s pribúdajúcimi rokmi nestráca nič zo svojho šarmu. Bežné sú pre ňu sexi outfity, ktoré odhaľujú jej božské krivky. V uplynulých dňoch zverejnila na instagrame zábery v latexovom kostýme, ktoré určite rozpália nejedného chlapa.


Formácia Pussycat Dolls sa svojho času tešila veľkej obľube. V istom období sa cesty sexi krások rozišli. Nedávno však cicušky ohlásili comeback a plánovali veľké turné. Kvôli situácii s koronavírusom však boli nútené ho presunúť. 

Nicole ale nezabúda na svojich priaznivcov. Prostredníctvom sociálnych sietí sa s nimi delí napríklad o videá, na ktorých cvičí. Pohyb je pre sexi tmavovlásku samozrejmosťou a odmenou sú jej božské krivky. 

Speváčka na instagramovom profile zverejňuje aj sexi zábery, z ktorých sú najmä mužskí priaznivci nadšení. Aj v týchto dňoch dala na internet video, ktoré vzniklo, keď Nicole pózovala pred objektívom fotografa. Na sebe mala latexový kostým a vyzerala brutálne sexi. Čo vy na to?

Nicole Scherzinger zverejnila na instagrame takéto sexi zábery.
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram

Nicole Scherzinger zverejnila na instagrame takéto sexi zábery.
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram

Aj podĺa vás je NIcole Scherzinger sexi?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 749Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články