°C

Piatok, 29. máj 2020. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Och, to je bruško! Mačička Scherzinger je prudko sexi

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram NS
27.11.2019 17:00

LONDÝN - Členka niekdajšej skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (41) je aktuálne súčasťou poroty britského X Factoru. A mnohí by si iste priali, aby po celý čas nesedela iba za stolíkom. Veď to jej telo je božské! A dokáže ho obliekať naozaj zvodne.


Nicole Scherzinger má síce po štyridsiatke, ale o svoje telo sa vzorne stará a udržiava ho v takej forme, že pri nej strácajú hlavu aj oveľa mladší muži. Naposledy randila s o 13 rokov mladším tenistom Grigorom Dimitrovom. 

Och, to je bruško!
Zdroj: Instagram

Aktuálne sedí tmavovláska v porote britského X Factoru a posledné živé vysielanie opäť zamávalo s mužskými hormónmi. Nicole si totiž obliekla veľmi rafinované šaty, ktoré zvýraznili jej postavu a odhalili vypracované bruško. 

Hoci v šou väčšinou sedí za pultíkom, fanúšikovia o tento skvost neprišli. Na jednej strane ju pri odchode z vysielania zachytili fotografi a na strane druhej – speváčka sama sa pochválila na sociálnej sieti. „Predstavte si, že ste viac sexi ako 99,9% populácie. Wow,” znel jeden z komentárov, tentoraz dokonca od ženy. 

Och, to je bruško!
Zdroj: Instagram NS

Och, to je bruško!
Zdroj: Instagram NS

Och, to je bruško!
Zdroj: Instagram NS

Ako to Nicole Scherzinger robí, že má ploché brucho aj po 40-tke? Pomáha jej v tom jedna dôležitá diétna zásada

Páčia sa vám šaty Nicole Scherzinger?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 646Galéria

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger a Grigor Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články