Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Baldwinova krásna žena v spoločnosti: Aj napriek trápeniu žiari!

Alec Baldwin s manželkou Hilariou
Alec Baldwin s manželkou Hilariou
Zdroj: SITA
23.11.2019 11:00

NEW YORK - Alec Baldwin (61) a jeho manželka Hilaria (35) prežívajú náročné chvíle. V priebehu roka prišla o dve nenarodené deti. V týchto dňoch zavítal prominentý pár na podujatie the American Museum of Natural History's 2019 Museum Gala a tmavovláske to veľmi svedčalo.


Hilaria Baldwin sa netají snom o veľkej rodine. Známemu hercovi Alecovi Baldwinovi porodila dcérku Carmen a troch synov - Rafaela, Leonarda a Romea. Inštruktórka jógy ale veľmi túži po ďalšom dievčatku. 

Začiatkom roka dvojica oznámila, že tmavovláska nosí pod srdcom piate dieťatko. Oň však prišla. Rovnakú bolesť prežívala aj začiatkom novembra, keď opäť potratila. 

Vo štvrtok sa konalo gala podujatie v the American Museum of Natural History, ktorého sa zúčastnil aj spomínaný pár. Hilaria mala oblečené krásne šaty, nepodcenila ani úpravu vizáže. Fotkami z podujatia sa pochválila aj na instagrame a fanúšikovia nešetrili pochvalami. 

Alec a Hilaria Baldwinovci
Alec Baldwin s manželkou
Zdroj: SITA

Hilaria Baldwin je krásna žena.
Alec Baldwin s manželkou
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Alec Baldwin s manželkou Alec a Hilaria Baldwinovci Hilaria Baldwin je krásna Hilaria Baldwin sa s Hilaria Baldwin túži po Hilaria Baldwin sa s Hilaria Baldwin túži po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články