Madonna odhalila extrémne a nechutné praktiky: Ako bonus - FOTO zo záchodu! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Madonna odhalila extrémne a nechutné praktiky: Ako bonus - FOTO zo záchodu!

Madonna
Madonna
Zdroj: Instagram
18.11.2019 17:00

LOS ANGELES - Neprestáva šokovať! Hviezdna Madonna popiera zákony prírody a hoci má 61 rokov, vôbec na to nevyzerá. Ktovie, či za jej mladistvým vzhľadom a skvelou kondíciou sú aj pomerne extrémne praktiky, o ktoré sa podelila so svetom prostredníctvom instagramu. Dámy, vy by ste sa dali na to nahovoriť?


Na topkách sme vás už nedávno informovali, že speváčka Lady Gaga regeneruje svoje telo pomerne odvážnym spôsobom. A to ľadovým kúpeľom. Ako vyšlo najavo, rovnakej procedúre holduje aj jej kolegyňa Madonna. 

Madonna si dopriala ľadový kúpeľ.
Madonna
Zdroj: Instagram

I ona zverejnila na instagrame video, na ktorom sa vrhla do vane plnej ľadových kociek. Pomerne prekvapivý je však aj nápoj, ktorý si neskôr dopriala. „Keď si dáte ľadový kúpeľ, je veľmi dobré vypiť moč,” poznamenala speváčka. Urinoterapia je považovaná za účinnú formu alternatívnej medicíny, avšak mnohým pri predstave, že pijú moč, zrejme príde nevoľno. 

Madonna očividne praktizuje urinoterapiu.
Madonna
Zdroj: Instagram

Do kategórie kontroverzných možno smelo zaradiť aj fotku, ktorú Madonna pre pár hodinami zverejnila na instgrame. Blonínka sa totiž dala zvečniť vo chvíli, keď sedela na záchode. Ehm, nechajme sa prekvapiť, s čím príde najbližšie...

Madonna sa s fanúšikmi podelila aj o fotku zo záchodu.
Madonna
Zdroj: Instagram

Poznáte niekoho, kto praktizuje urinoterapiu?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 771Galéria

Nástroje k článkuFOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články