Krásna herečka porodila dcérku: Dievčatko má meno po starom otcovi | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Krásna herečka porodila dcérku: Dievčatko má meno po starom otcovi

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: SITA
04.10.2018 15:30

LOS ANGELES - Americká herečka Kate Hudson má tretie dieťa. Dievčatko, ktoré dostalo meno Rani Rose Hudson Fujikawa, prišlo na svet v utorok a je jej prvou dcérou. Tridsaťdeväťročná rodáčka z Los Angeles to oznámila prostredníctvom Instagramu, kde zdieľala dcérin dátum narodenia na ružovom podklade s jednoduchým popiskom "Je tu".


Rani, ktorá je prvým spoločným potomkom herečky a jej priateľa Dannyho Fujikawu, dostala meno po svojom starom otcovi Ronovi Fujikawovi. Podľa Hudson sa majú všetci dobre a sú takí šťastní, ako je to len možné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson),

Herečka má okrem Rani aj 14-ročného syna Rydera s bývalým manželom Chrisom Robinsonom z už nefungujúcej kapely The Black Crowes a tiež sedemročného Binghama, ktorého otcom je jej bývalý snúbenec Matt Bellamy zo skupiny Muse.

Kate Hudson je dcérou herečky Goldie Hawn a upozornila na seba účinkovaním v snímke Na pokraji slávy (2000), za ktorú ju nominovali na Oscara a cenu BAFTA a získala Zlatý glóbus. Okrem toho sa objavila napríklad vo filmoch Ako prísť o muža za desať dní (2003), Alex a Emma (2003), Život s Helen (2004), Mačacie zlato (2008), Vojna neviest (2009), Malý kúsok neba (2011), Tvoj snúbenec, môj milenec (2011), Wish I Was Here (2014), Krvavé peniaze (2014), More v plameňoch (2016), Deň matiek (2016) či Marshall (2017).


Galéria

Kate Hudson Kate Hudson Goldie Hawn, Kate Hudson Goldie Hawn, Kate Hudson Kate Hudson

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články