Nedeľa, 26. marec 2023. Meniny má Emanuel, zajtra Alena.

Čírovej slová po ZRANENÍ v Let’s Dance: Toto je VERDIKT lekárov!

Mária Čírová po zranení v Let's DanceGaléria fotiek (13)
Mária Čírová po zranení v Let's Dance
Zdroj: Ján Zemiar/ Instagram M.Č./ TV Markíza

BRATISLAVA - Speváčka Mária Čírová (34) všetkých poriadne zaskočila, keď sa nevystúpila v 2. kole Let's Dance. Jej nepekné zranenie počas tréningu si vyžiadalo svoju daň. Pre topky.sk prezradila, akú diagnózu jej stanovili lekári a ako to vyzerá s jej ďalšou účasťou v šou.


Ako nám Mária Čírová prezradila už na tlačovej konferencii pred štartom Let's Dance, dostať sa do súťaže bol pre ňu priam splnený sen. No kvôli nepríjemnému zraneniu, ktoré sa jej prihodilo počas tréningu, sa jej pomaly, ale isto rozplýva.

Topky.sk sa spojili so samotnou speváčkou a dozvedeli sa viac. „Bože, normálne sa chcem len zobudiť, že to bol zlý sen a idem ďalej,“ povedala nám na úvod.

„Podľa lekárov som si pri zdvíhačke natrhla medzirebrový sval a s týmto neviem, či sa dá po tak krátkej pauze vrátiť na parket,“ poznamenala znepokojene speváčka a prezradila, aký verdikt si vypočula. „Musím oddychovať, moja rekonvalescencia chce čas a pokoj. Žiaden stres a tlak,“ uviedla trojnásobná mamička.

Speváčka Mária Čírová so
Galéria fotiek (13)
Speváčka Mária Čírová so svojim tanečným partnerom Jorisom v prvom kole na Let's Dance
Zdroj: Ján Zemiar

Znamená to teda, že nenastúpi na parket? „Vystúpiť v nedeľu by znamenalo v týchto dňoch pustiť sa do série niekoľkohodinových tréningov za deň a ten sval, ak nie je pod liekmi, bolí,“ podotkla Mária, čím nám dala jasne najavo, že diváci ju, žiaľ, v Let's Dance s najväčšou pravdepodobnosťou už neuvidia a jej tanečný partner dostane za ňu náhradu.

Mária sa v tejto chvíli snaží čím skôr zotaviť, no potrebuje veľa síl a energie a je veľmi vďačná za všetku podporu, ktorú dostáva od svojich priaznivcov.

Mária Čírová po zranení
Galéria fotiek (13)
Mária Čírová po zranení v Let's Dance
Zdroj: Instagram M.Č.

„Fanúšikovia mi píšu podporné správy. Veria, že sa vrátim, posielajú dobrú energiu, za čo im veľmi pekne ďakujem. Nesmierne si to vážim, no napriek tomu, že robím, čo môžem, niekedy nás život takto prekvapí, keď to najmenej čakáme a chce nás naučiť, že nie všetko, čo sme si naplánovali, je pre nás v tomto momente správne,“ dodala speváčka na záver nášho rozhovoru.

Pevne veríme, že sa jej čím skôr polepší a za celú redakciu jej prajeme skoré uzdravenie.

Speváčka Mária Čírová so
Galéria fotiek (13)
Speváčka Mária Čírová so svojim tanečným partnerom Jorisom v prvom kole na Let's Dance
Zdroj: Ján Zemiar

Čírovej slová po ZRANENÍ v Let’s Dance: Toto je VERDIKT lekárov!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články