Piatok, 30. september 2022. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Náhly útek z dovolenky: Na tú hrôzu Čírová nikdy nezabudne!

Mária ČírováGaléria fotiek (2)
Mária Čírová
Zdroj: Jan Zemiar

BRATISLAVA - Dovolenka nie je vždy spojená len s príjemnými zážitkami. Aktuálne mnohé krajiny bojujú s následkami extrémneho tepla a sucha. A pred požiarmi musela s rodinou utekať aj speváčka Mária Čírová.


Mária Čírová si nedávno chcela užiť dovolenku so svojou rodinou. S manželom Mariánom Kachútom a tromi deťmi sa vybrala do dvoch prímorských krajín, no pomerne rýchlo sa museli zbaliť a doslova utiecť. 

Speváčka si doteraz tieto zážitky súvisiace s vlnou požiarov nechávala pre seba. Akoby mimochodom ich spomenula v utorkovom príspevku na sieti Instagram. „Stresu sa nevyhneme ani doma, ani na dovolenke. Napríklad my sme počas našej nedávnej dovolenky utekali z talianska a Slovinska pred obrovskými lesnými požiarmi,” prezradila Mária. 

Náhly útek z dovolenky:
Galéria fotiek (2)
Mária Čírová s manželom a dvomi staršími deťmi
Zdroj: Ján Zemiar

Nakoniec sa rozhodli zakotviť v inej krajine, no ani tam tej hrôze úplne neunikli. „Dokonca aj v Chorvátsku sme ešte niekoľko dní cítili a videli dym nad morom. Myslím, že na to nikto z nás nezabudne,” uviedla umelkyňa. 

V polovici júla vyčíňal oheň aj v Chorvátsku. Bohužiaľ, deje sa to tam takmer so železnou pravidelnosťou. Práve preto sa odtiaľ odsťahovala aj markizácka farmárka Miriam Pribanič, ktorá opísala ohnivé peklo. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články