Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Smutný KONIEC markizáckych Oteckov: Diváci v slzách… Celé ste to pokazili!

Aktuálna séria Oteckovi skončila veľmi smutne.Galéria fotiek (4)
Aktuálna séria Oteckovi skončila veľmi smutne.
Zdroj: TV Markíza

BRATISLAVA - Tri týždne pred Vianocami televízia Markíza definitívne ukončila aktuálnu sériu Oteckov. Seriál sa na televízne obrazovky dostane opäť po novom roku. No bez troch podstatných postáv. Včera totiž v počine nadobro skončil jeden z oteckov Braňo Deák, jeho manželka, právnička Janka Kovalčíková a malý Max. Diváci hromžia!ŠOK pre divákov Markízy: Definitívny KONIEC jedného z Oteckov!


Začiatkom novembra sme na Topkách informovali o podstatnej zmene v obľúbenom markizáckom seriáli Oteckovia. Toto však čakal naozaj len málokto, v šoku zostal dokonca aj herec, ktorého sa to týka. Tvorcovia sa totiž rozhodli, že z deja vyškrtnú rovno tri veľmi výrazné postavy - právnika Alexa, ktorého stvárňuje Braňo Deák, jeho manželku Emu (Janka Kovalčíková) a malého Maxa (Tobias Král).

Oteckovia

„Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorého stvárňuje Braňo Deák a Emy, ktorú hrá Janka Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia. Nie je však vylúčené, že sa do deja seriálu v budúcnosti vrátia,“ znie stanovisko televízie. No a práve včera nastal ten deň.

Smutný KONIEC markizáckych Oteckov:
Galéria fotiek (4)
Právnici Alex, Ema a malý Max sa rozhodli odísť do Holandska.
Zdroj: Tv Markíza

Aktuálna séria Oteckov mala svoje finále a spolu s ňou svoje posledné scény v počine aj táto trojica hercov. Scenáristi sa totiž rozhodli, že trojicu pošlú do Haagu, kde Ema dostala perfektnú pracovnú ponuku. No a spolu s ňou do Holandska odchádza aj zvyšok rodiny. To sa však absolútne nepozdáva fanúšikom. Seriálu chcú dokonca vyhlásiť bojkot!

Smutný KONIEC markizáckych Oteckov:
Galéria fotiek (4)
Posledná scéna Braňa Deáka, Janky Kovalčíkovej a Tobiasa Krála v seriáli Oteckovia.
Zdroj: Tv Markíza

„Ja Oteckov nebudem pozerať, kým sa tam nevráti Alex, Ema a Max,“ píše jedna z diváčok. „Prosím, že sa vrátia všetci a čo bude, keď odídu, kto tam pôjde, tu už nebude slávna štvorka,“ pridáva sa ďalšia a ďalšia: „Celé ste to pokazili,“ plačú fanúšikovia. A niektorí dokonca špekulujú nad dôvodom, prečo museli tak nečakane z projektu odísť - vraj kvôli konkurencii. „Dali ich preč, lebo Alex (Braňo Deák) ide hrať do nového seriálu Hranica.“

Nechajme sa prekvapiť, či sa trojica do seriálu v budúcnosti vráti. Podľa vyjadrenia televízie je však isté, že v budúcej sezóne seriálu sa neobjavia. 

Smutný KONIEC markizáckych Oteckov:
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram B.D.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Smutný KONIEC markizáckych Oteckov: Diváci v slzách… Celé ste to pokazili!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/nia Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články