Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

FOTO Obávaný Viking z Farmy pred rokom: TOTO že je on?! Vyzeral ako model s našpúlenými perami!

Zdeněk Valent je na Farme známy aj ako Viking.
Zdeněk Valent je na Farme známy aj ako Viking.
Zdroj: Tv Markíza
27.09.2021 06:00

BRATISLAVA - V sobotu večer sa markizácki farmári Zdeněk Valent a Jozef Ladziansky stretli v dueli. Zatiaľ čo Jožko sa tam ocitol už druhýkrát, pre Vikinga to bola premiéra. Napriek tomu mnohí tipovali, že víťazom bude práve on. Súdili zrejme podľa jeho drsného výzoru. No ktovie, čo by tak hovorili aj pred rokom. Natrafili sme totiž na záber, kde by ste Zdeňka zrejme ani nespoznali. Vyzeral ako model s našpúlenými perami!


Markizácki farmári uplynulý týždeň rozhodli, že chcú pánsky duel. V televíznej aréne si tak v sobotu večer zmerali svoje sily Zdeněk Valent a Jozef Ladziansky. No hoci druhý zo spomínaných už svoje schopnosti v dueli raz predviedol, väčšina súťažiacich tipovala, že sa na statok vráti Viking. 

Výzor Vikinga je zrejme v živote Zdeňka Valenta novinka - pred rokom tak ešte nevyzeral.
FOTO Obávaný Viking z
Zdroj: Tv Markíza

Možno za to môže aj jeho styling, do ktorého sa rád štylizuje. To o sebe aspoň tvrdil, keď do šou mieril - vraj sa prezlieka za vikinga, aby sa vyrovnal s problémami v osobnom živote. No tie zrejme netrvajú príliš dlho. Svedčí o tom aspoň jeho výzor. Podarilo sa nám totiž nájsť jeho fotky z minulého roka. 

No a tam toho zarasteného blonďavého bojovníka z Farmy rozhodne nepripomína. Práve naopak - na zábere pôsobí skôr ako načančaný model. Namiesto dlhých dredov má nagélované hnedé vlasy, namiesto hustej brady hladkú tvár a bojový výraz nahrádzajú našpúlené pery. Doslova iný človek... Spoznali by ste ho?

Zdeněk Valent ešte pred rokom vyzeral ako model s našpúlenými perami.
FOTO Obávaný Viking z
Zdroj: Tv Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zdeněk Valent je na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články