Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

VIDEO Uletený žúr slovenských celebrít: Mikloškov EX ako RUŽOVÁ BARBIE, aj karaoke… To musíte vidieť!

Celebrity si zorganizovali súkromný žúr.
Celebrity si zorganizovali súkromný žúr.
Zdroj: Ján Zemiar
05.08.2021 12:01

BRATISLAVA - Pred pár dňami si známy slovenský návrhár a kamarát celebrít Milan Švingál zorganizoval žúr u seba v ateliéry. A pozval naň viaceré známe tváre. Expriateľ Fera Mikloška Rasťo Holubec prišiel ako ružová Barbie. A nechýbalo ani karaoke... Jasmina Alagič kamarátke skoro vytrhla mikrofón z ruky!


VIDEO: Milan Švingál zorganizoval súkromnú párty pre svojich kamarátov

Niekto chodí na prominentné akcie, ktoré organizujú druhí a niekto si zorganizuje svoju vlastnú - súkromnú. Reč je o slovenskom návrhárovi Milanovi Švingálovi, ktorý je dobrým kamarátom Jasminy Alagič či komičky Evy Evelyn Kramerovej. Práve on pred pár dňami zorganizoval u seba v ateliéri párty. 

Zabezpečil občerstvenie, drinky, hudbu, červený koberec... A pozval svojich známych kamarátov na žúr. Dorazila 1. vicemiss Slovensko 2015 Barbora Bakošová, komička a moderátorka Eva Evelyn Kramerová, aj Jasmina Alagič. No najviac pozornosti počas večera rozhodne pútal ex Fera Mikloška. 

Rasťo Holubec pútal pozornosť svojim outfitom.
VIDEO Uletený žúr slovenských
Zdroj: Ján Zemiar

VIDEO Uletený žúr slovenských
Zdroj: Ján Zemiar

Rasťo Holubec totiž do spoločnosti prišiel v cukríkovo ružovom tričku s nápisom Bitch I‘m Barbie, na pleci mal kabelu s ružovými telefónnymi slúchadlami a na očiach ružové Gucci okuliare s farebnou koralkovou retiazkou. No jednoducho povedané - bol neprehliadnuteľný. 

No a ak si susedia náhodou nevšimli, že do ateliéru mieri veľké množstvo ľudí a chystá sa tam párty, neskôr to určite započuli. Organizátor totiž vytiahol mikrofón a odštartoval karaoke. O spev bol prekvapivo veľký záujem a div, že sa Jasmina Alagič s kamarátkou nepobili o mikrofón. Pozrite si VIDEO vyššie!

Jasmina Alagič, Milan Švingál a Eva Evelyn Kramerová
VIDEO Uletený žúr slovenských
Zdroj: Ján Zemiar


Galéria

Celebrity si zorganizovali súkromný

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články