Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Pártygirl Evelyn: Vymetá jeden žúr za druhým... V tom istom outfite!

Eva Evelyn Kramerová v Karlovych Varoch a na markizáckej párty.
Eva Evelyn Kramerová v Karlovych Varoch a na markizáckej párty.
Zdroj: Instagram E.K.
26.08.2021 14:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa na Dunaji v Bratislave konala oslava 25. narodenín televízie Markíza. Zúčastnili sa jej všetky tváre, ktoré Slovensko pozná z markizáckych obrazoviek. Moderátorka Farmy Eva Evelyn Kramerová (31) však niekoľko hodín meškala... No a keď dorazila, na sebe mala outfit, ktorý už raz vyvetrala. Na párty totiž dorazila rovno z filmového festivalu v Karlovych Varoch!


VIDEO: Zábery z narodeninovej párty Tv Markíza

Eva Evelyn Kramerová zrejme neodmietne pozvanie na žiadnu párty. V utorok totiž stihla byť v jeden deň rovno na dvoch. A to aj napriek tomu, že boli od seba vzdialené 500 km. Cez deň žiarila na filmovom festivale v Karlovych Varoch. Na sebe mala modré rifle, biely top a ružový kabát. Svedčí o tom fotka, ktorú zverejnila na sociálnej sieti Instagram. 

Eva Evelyn Kramerová ešte cez deň hviezdila na filmovom festivale v Karlovych Varoch.
Pártygirl Evelyn: Vymetá jeden
Zdroj: Instagram E.K.

Len o pár hodín neskôr, sa však obavila aj na markizáckej párty na lodi v Bratislave. Na narodeninovú oslavu svojej domovskej televízie síce pár hodín meškala, no dorazila... A v tom istom, v čom cez deň hviezdila pred fotostenou medzinárodného filmového festivalu. Je teda zjavné, že z Karlovych Varov si to po piatich hodinách cesty autom, namierila rovno na párty Markízy. 

Večer Evelyn dorazila aj na markizácku párty.
Pártygirl Evelyn: Vymetá jeden
Zdroj: Ján Zemiar


Galéria

Eva Evelyn Kramerová v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články