Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Radikálna premena vlasáča z Markízy: Ostrihal sa na krátko... Wau, ten je ale SEXI!

Radikálna premena vlasáča z Markízy
Radikálna premena vlasáča z Markízy
Zdroj: Tv Markíza
02.02.2021 14:00

BRATISLAVA - Lukáš Stanislav je známy predovšetkým divákom Markízy, a to najmä skalným fanúšikom šou Farma. Sympatický mladík súťažil v jej doposiaľ poslednej sérii a najviac ho charakterizovali tri veci - pracovitosť, skromnosť a dlhé vlasy, ktoré najčastejšie nosil vypnuté v drdole. Aktuálne sa však bývalý farmár rozhodol pre radikálnu zmenu!


Lukášove vlasy boli akousi jeho pýchou a nič nenasvedčovalo tomu, že by sa ich plánoval zbaviť, hoci je pravdou, že pred pár rokmi nosil práve krátky zostrih. Farmár si však zrejme povedal, že trocha zmeny nezaškodí, a tak sa rozhodol svojho povestného účesu zbaviť. Informoval o tom už pred pár dňami, no až teraz ukázal, ako jeho premena dopadla. 

A veru, rozhodne to bol dobrý krok! Lukášovi okrem kaderníčky asistovala aj jeho kolegyňa Xénia Gregušová, ktorá je zároveň víťazkou poslednej série Farmy. Blonďavý sympaťák k nej mal po celý čas blízko a bolo zjavné, že by bol rád, pokiaľ by sa ich vzťah vyvŕbil aj inak, než len do kamarátstva.

Lukáš vyzerá v novom zostrihu perfektne!
Radikálna premena vlasáča z
Zdroj: Youtube L.S.

Po tejto jeho premene by si to mladá kráska veru mohla rozmyslieť. Hoci Lukáš predtým nevyzeral vôbec zle, teraz je z neho taký fešák, že vďaka štýlovému zostrihu svojím výzorom pripomína zahraničných sexi hercov. No čo, Xénia, nedala by si si povedať?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Radikálna premena vlasáča z Lukáš vyzerá v novom Lukáš Stanislav Xénia Gregušová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články