Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Takto dnes vyzerá princ Radovan z Princeznej so zlatou hviezdou: Má 88 rokov a je z neho sympatický deduško!

Josef Zíma stvárnil princa Radovana v rozprávke Princezná so zlatou hviezdou.
Josef Zíma stvárnil princa Radovana v rozprávke Princezná so zlatou hviezdou.
27.12.2020 14:00

PRAHA - Ani počas tohtoročných sviatkov nemohla v televízii chýbať rozprávka Princezná so zlatou hviezdou. Marie Kyselková (†83), ktorá stvárnila krásnu Ladu, už bohužiaľ nie je medzi nami. No Princ Radovan sa stále teší ako tak dobrému zdraviu. Dnes má 88 rokov a... Pozrite, je to sympatický deduško!


Princezná so zlatou hviezdou patrí k obľúbeným vianočným rozprávkam. Jednu z hlavných úloh v nej stvárnil Josef Zíma, ktorý sa tak na obraze objavuje stále ako 27-ročný. Od natáčania kultového filmu však uplynulo už dlhých 61 rokov a krásny princ už dávno nie je mladíkom.


Pikošky z natáčania Princeznej so zlatou hviezdou: Kazisveta opľúvali, Lada hrala tehotná a... Skončila s rozožratou kožou!


Dnes má 88 rokov a v uplynulých rokoch ho potrápilo aj zdravie. „Kvôli bolestivému ochoreniu tepny na pravej nohe moc nevychádzam, ale liečim sa. Behám na kontroly, chcem sa uzdraviť. Zatiaľ sa to moc nedarí, ale nesťažujem sa,“ povedal koncom roka 2018 Zíma.

No zdá sa, že nepríjemné problémy, našťastie ustúpili. V lete sa totiž, aj napriek zložitému obdobiu kvôli pandémii koronavírusu, objavil na krste knihy Telefony z karantény. Šedivý pán tam rozdával úsmevy na všetky smery a sršal silou a energiou. Pozrite, aký sympatický deduško je z neho!

Josef Zíma má dnes 88 rokov a je z neho sympatický deduško.
Takto dnes vyzerá princ
Zdroj: Profimedia

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Josef Zíma stvárnil princa Josef Zíma má dnes

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články