Pondelok, 2. august 2021. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Kali konečne ukázal dcérku: FOTO je z nej veľká baba... To kedy tak vyrástla?!

Raper Kali ukázal dcérku
Raper Kali ukázal dcérku
Zdroj: Jan Zemiar
03.12.2020 15:00

BRATISLAVA - V polovici februára 2019 prežili raper Kali (37) a jeho manželka Alica najkrajší deň vo svojich životoch. Manželia sa stali rodičmi rozkošnej dcérky, ktorá dostala meno Nela. Sympatický pár však podobizeň svojej malej princeznej často nezverejňuje a súkromie si chráni. Teraz však raper urobil výnimku a... Aha, ako vyrástla!


Malá Nelka mala sedem mesiacov, keď si jej rodičia povedali "áno" a na verejnosť sa dostali aj krásne zábery z ich veľkého dňa. O dva mesiace však mala princezná oslávi dva rôčiky a veru, rastie ako z vody. Najnovšie sa Kali pochválil spoločným záberom svojho malého pokladu a pyšnej maminy a urobil tak po pomerne dlhom čase. 

Rodinka si spoločne vyšla do nákupného centra, no a práve tam takto dve najdôležitejšie dámy svojho srdca zvečnil. Pohľad na Nelku mnohých fanúšikov doslova roztopil, o čom svedčí kopa reakcií. Viacerí z nich sa však nestačili diviť, že z raperovej dcérky je už veľké dievča. „Malá je už taká veľká. To nie je možné, veď sa len nedávno narodila,” nechápala istá Anet. 

Kaliho dcérka Nelka rastie ako z vody
Kali konečne ukázal dcérku:
Zdroj: Instagram Kali

„Bože, to je už veľké dievčatko. Ten čas letí rýchlejšie a rýchlejšie,” odkazujú Kalimu pod vydareným záberom jeho priaznivci. No a veru, treba uznať, že Nelka už dávno nie je bábätko. Rodinka sa ani nenazdá a rozkošná slečna o chvíľu pôjde do škôlky. Preto, ako sa hovorí, si treba naplno užívať každú chvíľu. Och, ako rýchlo rastú! 


Galéria

Raper Kali ukázal dcérku Kaliho dcérka Nelka rastie Záber zo svadby Kaliho Raper Kali

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články