°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Utajili celé tehotenstvo: Známy spevák sa čoskoro stane otcom... Takto všetkých oklamali!

Budú z nich rodičia!
Budú z nich rodičia!
Zdroj: profimedia.sk
12.08.2020 11:00

LONDÝN - Už čoskoro sa stane pyšným tatkom a spolu s manželkou sa im to podarilo tajiť takmer celé tehotenstvo! Reč je o spevákovi Edovi Sheeranovi, ktorý by skutočnosť, že sa s manželkou už onedlho stanú rodičmi, určite dokázal skrývať až do samého konca. Teda, nebyť klebetných jazykov!


Nemá problém hovoriť o drogovej závislosti, niekdajších problémoch s alkoholom a o všetkých svojich démonoch minulosti, no čo sa súkromia týka, spevák si dáva pozor na jazyk. Aj o jeho svadbe, ktorá sa konala v januári 2019, sa svet dozvedel o mesiac neskôr len vďaka tomu, že ho prezradila obrúčka na ruke. 

„Nikdy som nič také súkromné nerobil verejne,” nechal sa vtedy počuť Ed, ktorý si za manželku nevzal žiadnu celebritu, ale spolužiačku zo strednej. No a teraz praskla ďalšia informácia, ktorú sa manželom podarilo tajiť celých osem mesiacov. Cherry Seaborn je tehotná a dieťatko na svet privedie už v najbližších týždňoch. 

Ed Sheeran sa čoskoro stane otcom
Ed Sheeran
Zdroj: SITA/AP Photo/Markus Schreiber, file

„Už robia posledné prípravy, bábätko sa narodí koncom leta. Je to pre nich krásne obdobie a obaja sa nesmierne tešia, že čoskoro privítajú nového člena rodiny. Karanténa bola skvelou zámienkou, aby sa príliš neukazovali a až postupne to oznámili najbližšej rodine a priateľom,” prezradil pre portál Daily Mail zdroj blízky dvojici. Nuž, nútená karanténa niekomu naozaj padla vhod! 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Budú z nich rodičia! Ed Sheeran sa čoskoro Ed Sheeran Ed Sheeran

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články