°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Bizarné zranenie slávneho speváka: Môže za to PRINCEZNÁ... Sku*vená hlupaňa!

Ed Sheeran a princezná Beatrice
Ed Sheeran a princezná Beatrice
Zdroj: SITA
08.10.2020 15:00

LONDÝN - Keď sa spevák Ed Sheeran objavil na verejnosti so zranením na tvári, nechcel ho nijako komentovať. Jeho manažér však už nevydržal byť ticho a priznal, že za všetkým je členka kráľovskej rodiny, princezná Beatrice. A použil na jej adresu naozaj tvrdé slová.


Incident sa odohral v roku 2016 na párty vo windsorskom sídle princa Andrewa, otca princeznej Beatrice. Keď sa Ed objavil na verejnosti s ranou na líci, čoskoro sa dostali na verejnosť informácie, ako k tomu údajne prišlo. 

Spevák James Blunt totiž zo žartu povedal, že by chcel byť pasovaný za rytiera. A tak Beatrice zvesila zo steny meč a išla vykonať "obrad pasovania". Lenže so zbraňou narábala tak nešikovne, že rozsekla líce Edovi, ktorý stál kúsok od nej. 

Ed Sheeran
Zdroj: SITA/AP Photo/Markus Schreiber, file

Spevák sa k tomu odmietol vyjadrovať, lenže teraz jeho manažér dostal v podcaste Straight Up otázku, či je to pravda. „Nikdy sme to verejne nekomentovali. Niektorí ľudia mi hovorili: Mali by ste klamať a povedať, že to nebola ona, že to bol niekto iný. Ja som na to povedal: No, nebudeme hovoriť nikomu nič. Nebudem klamať len preto, že niekto je sku*vená hlupaňa,” povedal Stuart Camp. Ako dodal, nikdy sa od princeznej nedočkali ani ospravedlnenia. 

Princezná Beatrice
Zdroj: SITA


Galéria

Ed Sheeran a princezná Ed Sheeran Princezná Beatrice

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články