°C

Streda, 15. júl 2020. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Jana Kirschner po rokoch opäť v úzkych: Priznala psychické problémy... Kvôli TOMUTO sa vrátili!

Jana Kirschner
Jana Kirschner
Zdroj: TV MARKÍZA
30.06.2020 18:00

LONDÝN – Mnohých ľudí karanténa kvôli koronavírusu poriadne preverila fyzicky aj psychicky. Výnimkou nie je ani speváčka Jana Kirschner (41), ktorá už roky žije v Londýne. Uplynulé udalosti sa podpísali aj na zdraví rodáčky z Martina, ktorá priznala psychické problémy.


Karanténa a vôbec celá situácia sa podpísala na mnohých ľuďoch. Niektorých to nakoplo cvičiť, iní zleniveli. Niekomu skrachoval biznis, iní sa zas nabalili. Pri niekom si to odnieslo zdravie a práve takým prípadom je speváčka Jana Kirschner, ktorá žije s partnerom a dcérkami dlhodobo v Londýne. Kým u nás boli tvrdé nariadenia, v Anglicku Boris Johnson zľahčoval situáciu, no aj tam sa napokon zaviedli opatrenia.

Celá situácia s koronavírusom doľahla na rodáčku z Martina. Tá totiž priznala, že po rokoch sa jej vrátili psychické problémy, ktoré jej pomáha prekonávať pobyt v prírode. „Park je náš les. Tu odbúravam stres a sporadické záchvaty paniky, ktoré sa vrátili po deviatich rokoch práve v čase lockdownu. Je nás viac a je dobré vedieť, že v tom nie ste sami. Rozprávajte o tom, čo vás trápi a nezabúdajte dýchať,“ napísala na sociálnej sieti Kirschner. Podporu jej ihneď vyjadrilo niekoľko fanúšikov, ktorí si prechádzajú podobnými problémami a neraz ich pochytí záchvat paniky či tetanický záchvat.

Jana Kirschner priznala, že ju opäť trápia záchvaty paniky.
Jana Kirschner po rokoch
Zdroj: Instagram J.K.

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorých trápia záchvaty paniky?

Áno

495

Nie

609

Počet hlasov: 1104


Galéria

Jana Kirschner Jana Kirschner priznala, že Jana Kirschner Jana Kirschner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články