Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Gáboríková počas tehotenstva pribrala 18 kíl: Prirodzeným FOTO potešila ženy... Stále má brucho!

Ivana Gáborík Surovcová pred týždňom porodila dcérku Bellu.
Ivana Gáborík Surovcová pred týždňom porodila dcérku Bellu.
Zdroj: Instagram I.G.
29.05.2020 09:00

TRENČÍN - Minulú stredu zverejnili hokejista Marián Gáborík (38) a jeho manželka Ivana Surovcová (33), že sa stali rodičmi malej Belly. Ubehol presne týždeň a hoci mnohé celebritky to na Instagrame hrajú na dokonalosť, blondínka svojich fanúšikov potešila prirodzenou fotkou. Po pôrode má stále brucho!


Ivana Surovcová sa so svojimi fanúšikmi delí o zaujímavé momenty nielen zo svojho pracovného, ale aj súkromného života. Aktuálne sa spolu s manželom, hokejistom Mariánom Gáboríkom tešia z dcérky Belly, ktorá prišla na svet minulú stredu.


Gáborík a Surovcová sú rodičmi: Prvé FOTO rovno z pôrodnice!


Odvtedy ubehol týždeň a hoci mnohé známe ženy sa čo najskôr po pôrode snažia navodiť dojem, že snáď ani nerodili, blondínka na dokonalosť kašle. Už prvé foto z pôrodnice sa nieslo v znamení prirodzenosti. Čerstvá mamička je na nej síce nie perfektne upravená, ale jednoducho krásna. 

Gáboríková počas tehotenstva pribrala
Zdroj: Instagram I.G.

Už vtedy fanúšikovia plavovlásku chválili, že zverejnila reálnu fotku a nie „načančaný“ záber. A najnovšie zverejnila svoju fotku týždeň po pôrode. A ani sa nesnažila zakryť ešte stále veľké bruško. Veď aj toto skrátka patrí k normálnej žene. „Konečne krásna fotka. Prirodzená mamina po pôrode,“ chválili ju Slovenky. „Nádherná, prirodzená, reálna fotka,“ objavilo sa v komentároch.

Ivana dokonca nemala problém na rovinu prezradiť, koľko počas tehotenstva pribrala. „Asi najviac vás zaujímalo, koľko som počas tehotenstva pribrala. Vždy som sa pousmiala nad komentármi – veď máš len bruško a po pôrode budeš hneď fit, že más dobrý metabolizmus... No, ale ručička na váhe ukazovala niečo iné,“ priznala Surovcová.

Hoci aj počas tehotenstva dbala na vyváženú stravu, v jedení sa neobmedzovala a dopriala si aj sladké. No a to sa v konečnom dôsledku odzrkadlilo aj na jej váhe. „Ja som sa cítila v tehotenstve super, aj keď ručička na váhe išla stále hore. A konečne odpoveď pre tých, čo ich to zaujímalo: +18 kíl,“ priznala bez zahmlievania. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Ivana Gáborík Surovcová pred

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články